Arama

Burun piercingi yani hızma nasıl yaptırılır? - Sayfa 9

Güncelleme: 9 Ekim 2016 Gösterim: 133.367 Cevap: 157
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Ocak 2011       Mesaj #81
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben de 1,5 yıl önce faln deldirdim burnumu.tabancayla delindi ve hiç acımadı.ama piercing deliminin daha sağlıklı olduğunu öğrendim sonradan.ki ben de piercing takmak için deldirmiştim.kalın bi hızmayla deliyolar baştan ama o, gece uyrken falan düşüp duruyo bence kullanışsız.bi süre her sabah uyandığımda yeniden deldim burnumu resmenMsn Grin 9 aydır falan halka takıyorum 1,2 lik.tarzıma daha uygun olduğunu düşünüyorum zaten.
not:deliğin yakınlarında siyah nokta falan görürseniz sıkmaya kalkamyınMsn Grin ben denedim sivilce gibi şişiyo orası ve 3 kez faln başıma geldi.sivilce ilaçlarıyla,dezenfekte edici solüsyonlarla geçiyo ama.
Sponsorlu Bağlantılar

gerçekten istiyosanız korkulcak bişy yok gene de, bıkılcak bişy de değil heves de değil bana göre.bütünleşiyosun bi süre sonraMsn Wink
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Şubat 2011       Mesaj #82
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
hızm saga mı saola mı takılır Msn Happycv yazarmısınz
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Şubat 2011       Mesaj #83
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya ben ben burnumu deldirmekistiorum ama iğnelemi tabancaylamı deldirsem karar veremedm Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Mart 2011       Mesaj #84
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
hızma taktırmak istiyorum ama çok acır diye korkuyorumMsn Sadacımaması için ne yapa bilirim?????
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Mart 2011       Mesaj #85
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende burnumu deldirdim fakat ertesi gün hızma havluya takılarak çıktı kendim tekrar yerine takmaya çalıştım sanırım farklı bi delik açtım Msn Confused hızmanın ucu iç taraftanda çok az şekilde gözüküyor ve çok acı çekiyorum sizce ne yapmalıyım Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Mart 2011       Mesaj #86
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben evde kendim deldim burnumu çok acı olmadı mutluyum Msn Grin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Mart 2011       Mesaj #87
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende 4 hafta önce tabanca ile deldirsim aci olmadi ama tabancada takilan hizma cok buyuk oldugunda rahatsiz oldum ve normal bi hizma ile degistirdim 1 hafta sonra sivilce seklinde enfeksiyon oldu 3 gün o sekilde sürekli pnasuman ederek idare ettim 4. gün gece yatarken malesef hizmam cikmis sabah tekrar takmaya calistim ama nafilee malesefki kapanmiss Msn Sad cok üzüldüm 1 hafta sonra tekrar ayni yerden delsirdim ama üstern bakinca eski deligin tam hizasinda yanlizz icten bakinca eski deligin bayagi ustunde kaliyoo suan 4 gün oldu bakalim simdilik cikartmadim sürekli dezenfekte ediyorum görüntü olarak bi sorun yok ama deligin yukarida olmasi ilerde bi sorun yaratirmi bilmiyorum Msn Sad(( cünkü eski hizma üsten takilinca assagi dogru bastirip da takiliyordu bu ise tam düz tutupta takmam gerekcek nasil bisey bande anlamadim bakalimm Msn Sad(( bu sekilde olupta bana bilgi vermek isteyen arkadaslar cevaplarinizi bekliyorum Msn Happy))
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Mart 2011       Mesaj #88
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
burun piercingim var 15 gundur bi şişlik var hafıf acımıo etmıo sadece ufak bi şişlik ama et bene benzıo olası bı durummu bılen soylerse sevınırım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Nisan 2011       Mesaj #89
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya bende çok istiyorum ama iğneyle nerde deldirebilirim ve şişlik olursa napcam?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Nisan 2011       Mesaj #90
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Benim burnumdada piercing var öncelik onu hiç ellemeyin pansumanını yapın enfekte olmamasını sağlayın öncelikle evde delmek isteyena arkadaşlar şimdi dikkatlice okuyun öncelikle kulak temizleyici olan çubuğa azıcık kolonya dökün onu burnunuza dezenfekte edin daha sonra evinizde bulunan orta kalınlıkta bir iğneyi alın ve kulak tıkacı alın önce kulak tıkacını burnunuzun sonuna kadar sokun daha sonra iğneyi saniyesinde geçirin bekletirseniz acır bu şekilde acımaz ancak bunu yapınca heömen hızmayı takın yoksa anında doku kendini onarrır ve delik kapanır hızma alınilk önce ben şimdi dilime yaptırcam denzi tavsiye etmiyorum yara kapıyor daha sonra hızmayı sıkılaştırıyo hızma ete yapışıyor !!!