Arama

Fransa'nın yeni çıkardığı dil kanunu ve ANAEM hakkında bilgi verir misiniz? - Sayfa 26

En İyi Cevap Var Güncelleme: 24 Haziran 2018 Gösterim: 95.656 Cevap: 286
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Haziran 2011       Mesaj #251
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
selam arkadaşlar 17 haziranda sertifikayı konsolosluğa verdim. Fransa dan olumlu cevap gelmiş kaç günde ararlar beni bilen var mı?
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Haziran 2011       Mesaj #252
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

selam arkadaşlar 17 haziranda sertifikayı konsolosluğa verdim. Fransa dan olumlu cevap gelmiş kaç günde ararlar beni bilen var mı?

Sponsorlu Bağlantılar
fransadan olumlu cevap nasıl oluyor acaba?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Haziran 2011       Mesaj #253
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bilmiyorum konsolosluktan görüştüğüm adımı soyadımı sordu fransadan olumlu cevap gelmiş vizeniniz basılacak dedi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Haziran 2011       Mesaj #254
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bide kardeşim hangi numaradan aradın sen,Ankara değilmi ,bi ver numarayı bakıyım bide ben yarın yada pazartesi arayım?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Haziran 2011       Mesaj #255
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
0 312 455 45 42-43 ama çok zor bağlanıyor devamlı bant kaydı baya bi uğraşman lazım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Temmuz 2011       Mesaj #256
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
konsolosluğu arayan varmı bir cevap alan ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Temmuz 2011       Mesaj #257
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kardeş arıyorum ben ama kimse cevap vermiyor.eğer sen bişey öğrenirsen burda haber ver,seni ararsalar falan bizede söyle hazırlıklı olalım.bide ev telefonunumu yoksa cep mi arıyorlar biliyormusun?
kuru - avatarı
kuru
Ziyaretçi
5 Temmuz 2011       Mesaj #258
kuru - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

kardeş arıyorum ben ama kimse cevap vermiyor.eğer sen bişey öğrenirsen burda haber ver,seni ararsalar falan bizede söyle hazırlıklı olalım.bide ev telefonunumu yoksa cep mi arıyorlar biliyormusun?

bende aradım ama iks şirketine yönlendiriyor telefon vize randevusu için.sonunda herhalde Fransa'da iks ye geçmiş.nasıl öğrencez vizenin çıkıp çıkmadığını?benim bir iki arkadaş aldı,telefonu beklemediler ANkara konsolosluğu gitmişler,çıkmış vermişler ..aramayı beklersen çok yoğunlar iki hafta alıyor diyolar...ne yapayım Ankaraya giden varmı arkadaş
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Temmuz 2011       Mesaj #259
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
selam arkadaşlar ben dün vizeyi aldım. Ama beni aramadılar ben sormaya gittiğimde vizem çıkmıştı. sertifikayı içeri verdiğim tarih: 17 haziran, vizenin basılma tarihi 04 temmuz ve ben gidip 07 temmuzda aldım. Oysaki orda en az 10 tane bizim gibi çıkmış pasaport vardı. bende bir şekilde irtibata geçin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Temmuz 2011       Mesaj #260
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bahadır benim ismiM Ahmet Altun aga benim ismi gördünmü,beni aradılar şimdi ama vizen çıktı falan demediler,sadece konsolosluk sizinle görüşmek istiyor dediler bende pazartesi saat 12 de orda olurum dedim,öyle soruda soramadım.Aga inşallah benim pasaportu ismi falan görmüşündür.bu arada saol mesaj attıgın için ve HAYIRLI UGURLU OLSUN ALLAH ORLARDA YAR VE YARDIMCIN OLSUN KARDEŞİM.