Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 350

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.786.258 Cevap: 3.874
hellboy726 - avatarı
hellboy726
Ziyaretçi
8 Haziran 2008       Mesaj #3491
hellboy726 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
nuyageva adlı kullanıcıdan alıntı

msn de görüntü adı oluyor ben o her baglandıgında onun görüntü adının yanına ubx,nln yada 1 gibi başka isim oturumu actı diyor msnde neden oldugunu anlamadım ve inan bana cok araştırdım hiç bir şey bulamadım yardımların için şimdiden teşekkürler

Resimdeki gibi üst taraf, görünen ad yani görüntü adı.
Alt taraf ise kişisel ileti oluyor..
Sponsorlu Bağlantılar
5628goruntuadi

Mesela görünen adınızı renklendirebilirsiniz;
https://www.msxlabs.org/forum/messenger-plus/26-colornick-v2-msn-de-renkli-goruntu-adi.html
ask_qzLi - avatarı
ask_qzLi
Ziyaretçi
8 Haziran 2008       Mesaj #3492
ask_qzLi - avatarı
Ziyaretçi
yha arkadaslar bnm bi yazı tipim war onu silmek istiorum..şöyle diim bu yazı tipi arkadasımda wardı bende ilk zamanda çoq beqendim dosyasını attı bana dosyay acınca zaten direk msne işliomuş hemen oyle yazmaya basladı..ama ifadeleri cıkarmıo sinir oluorum göstermio yani.. bende siliim dedim alınan dosyalarımdan dosyayı sildim hala değişmedi program ekle kaldırda da bulamadım programı... msni sildim yeniden msn yükledim yine olmadı... yardımcı olurmusunuz ? Msn Sad
Sponsorlu Bağlantılar
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
8 Haziran 2008       Mesaj #3493
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
ask_qzLi adlı kullanıcıdan alıntı

yha arkadaslar bnm bi yazı tipim war onu silmek istiorum..şöyle diim bu yazı tipi arkadasımda wardı bende ilk zamanda çoq beqendim dosyasını attı bana dosyay acınca zaten direk msne işliomuş hemen oyle yazmaya basladı..ama ifadeleri cıkarmıo sinir oluorum göstermio yani.. bende siliim dedim alınan dosyalarımdan dosyayı sildim hala değişmedi program ekle kaldırda da bulamadım programı... msni sildim yeniden msn yükledim yine olmadı... yardımcı olurmusunuz ? Msn Sad

Messenger'da başka bir yazı tipi seçtiğinizde değişiklik olmuyor mu? (Yazı tipini şuradan değiştirebilirsiniz: Messenger menüsü>Araçlar>Seçenekler>İletiler>Yazı tipini değiştir)

Yazı tipi siz yazıyı yazarken bile değişik mi, yoksa siz yazıyı gönderdikten sonra "Alınan ve gönderilen iletiler" bölümündeki yazı tipi mi değişik çıkıyor?

Messenger'a uyguladığınız herhangi bir eklenti var mı? Varsa adlarıyla beraber sürüm numaralarını da alabilir miyiz? Şuradan bakabilirsiniz: Messenger menüsü>Eklentinin adı>Hakkında)

Arkadaşınızın size gönderdiği dosya bir Messenger Plus! Live scripti olabilir mi? Dosyanın adını hatırlıyorsanız yazabilir misiniz?

İfadeleri çıkarmıyordan kastınız tam olarak nedir? Sadece sizin gönderdiğiniz ifadeler mi çıkmıyor? İfadeleri nasıl ekliyorsunuz? İfadelerin Messenger'ınızda etkinleştirilmiş olduğundan emin misiniz? (Şuradan bakabilirsiniz: Messenger menüsü>Araçlar>Seçenekler>İletiler>İfadeleri göster ve Özel ifadeleri göster kutularının işaretleri)
ask_qzLi - avatarı
ask_qzLi
Ziyaretçi
8 Haziran 2008       Mesaj #3494
ask_qzLi - avatarı
Ziyaretçi
yazı tipini değiştirdiqimde aynı kalıo değişmio yani..

yazı tipi bn yazarken normal oluo gönderince karşı tarafa o dediqim değişik şekilde qidio...

eklenti olarak plus war discovery war bunları kastediosan..

yha dosyanın isminde bi sitenin adı yazıodu indirdiqi sitenin adı yazıodu...

yha ifadeleri ben hep :R :H gibi harflerle kaydediorum.. yazarken ifadeler cıkıo ama gönderince cıkmıo.. böyle oluo mesela

napıcam ben yha ... Msn Confused

The Unique - avatarı
The Unique
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2008       Mesaj #3495
The Unique - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı

yazı tipi bn yazarken normal oluo gönderince karşı tarafa o dediqim değişik şekilde qidio...

yha ifadeleri ben hep :R :H gibi harflerle kaydediorum.. yazarken ifadeler cıkıo ama gönderince cıkmıo.. böyle oluo mesela

Kaldırıp tekrar yükleyin bence ve güncel sürümleri kullanın Msn Happy
Bir bildiğim varsa hiç bir şey bilmediğimdir. (:
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
8 Haziran 2008       Mesaj #3496
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı

Şuraya gidin: Messenger Plus!'ın Tercihler penceresi>Genel>Scriptler; burada gördüğünüz bütün scriptlerin başlarındaki kutucukların işaretini kaldırın ve Uygula'ya basın, bir konuşma penceresinde durumu kontrol edin.
byseus - avatarı
byseus
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2008       Mesaj #3497
byseus - avatarı
Kayıtlı Üye
Arkadaşlar messenger'da şeçmiş olduğum yazı tipini kullanamıyorum ayrıca karşı tarafın yazı tipide bana benim yazı tipimde geliyor bu nasıl düzeltecem.. Ben messengerde bu yazı tipini kullanıyorumfakat öyle çıkmıyor değişik ama karşı tarafa istediğim gibi gidiyor..

Programlar:
Live Messenger 8.5.1302.1018
MSN Plus ! 4.60

Plus'ın özelliklerinden yazı tipini şeçtim olmadıç Plus'ın yazı denetimini kapadım yine düzelmedi.Bide Plus'da yazı tipini eğer istersem benimkiyle aynı gösteren özellik onuda kapadım yine düzelmedi..

rnwu9
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
9 Haziran 2008       Mesaj #3498
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
scelimx adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar messenger'da şeçmiş olduğum yazı tipini kullanamıyorum ayrıca karşı tarafın yazı tipide bana benim yazı tipimde geliyor bu nasıl düzeltecem.. Ben messengerde bu yazı tipini kullanıyorumfakat öyle çıkmıyor değişik ama karşı tarafa istediğim gibi gidiyor..

Programlar:
Live Messenger 8.5.1302.1018
MSN Plus ! 4.60

Plus'ın özelliklerinden yazı tipini şeçtim olmadıç Plus'ın yazı denetimini kapadım yine düzelmedi.Bide Plus'da yazı tipini eğer istersem benimkiyle aynı gösteren özellik onuda kapadım yine düzelmedi..

Ekran görüntüsü: http://img406.imageshack.us/img406/479/rnwu9.png

Konuşma pencerenizin ekran görüntüsündeki yazınızın tipi bana Trebuchet MS gibi geliyor, herhangi bir sorun göremiyorum.

Mesela Comic Sans Serif gibi farklı olduğu bariz olan bir yazı tipi seçtiğinizde de aynı sorunu görebiliyor musunuz? Sorunu görürseniz Messenger'ı onarmayı dener misiniz? (Program Ekle veya Kaldır>Windows Live Messenger>Destek bilgisi için burayı tıklatın.>Onar).

Sorun Messenger Plus!'tan alakasızdır diye düşünüyorum ama emin olmak için Messenger'ı Çalıştır komut satırından şu komutla başlatıp Plus!'sız da deneyebilirsiniz: "msnmsgr /PlusEnabled=0"
nuyageva - avatarı
nuyageva
Ziyaretçi
9 Haziran 2008       Mesaj #3499
nuyageva - avatarı
Ziyaretçi
msn de görüntü adı oluyor ben o her baglandıgında onun görüntü adının yanına ubx,nln yada 1 gibi başka isim oturumu actı diyor msnde neden oldugunu anlamadım ve inan bana cok araştırdım hiç bir şey bulamadım yardımların için şimdiden teşekkürler
shekiLL-Pepe - avatarı
shekiLL-Pepe
Ziyaretçi
9 Haziran 2008       Mesaj #3500
shekiLL-Pepe - avatarı
Ziyaretçi
Yaw arkadslar ben sohbet günlüğüme şifre koydum ama şifremi unuttum :s :s Msn Confused
Napazam