Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 175

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.783.655 Cevap: 3.874
lanvin - avatarı
lanvin
Ziyaretçi
9 Şubat 2007       Mesaj #1741
lanvin - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar acil yardımınıza ihtiyacım var.

Sponsorlu Bağlantılar
ŞİMDİ BEN İŞYERİMDE WİNDOWS 2000 PROFESSİONAL KULLANIYORUM.
YAPILAN AÇIKLAMALARA GÖRE WİNDOWS LİVW MESSENGER 8.1 VERSİYONU 98 DEN VİSTAYA KADAR GENİŞ BİR SİSTEM YELPAZESİNDE KULLANILABİLİNİYOR ARTIK. BENDE 8.1 İ İNDİRDİM FAKAT KURMAYA KALKTIĞIMDA;

the ordinal 730 could not be located in the dynamic link library shell32.dll

ŞEKLİNDE HATA VERMEKTE VE ARDINDAN BOOTSTRAP.EXE DOSYA HATASI VERMEKTE..

ŞİMDİ SİZDEN BU SORUNLA İLGİLİ YARDIM BEKLİYORUM.
recruit - avatarı
recruit
Ziyaretçi
9 Şubat 2007       Mesaj #1742
recruit - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ahmetseydi adlı kullanıcıdan alıntı

Bu sorunun internet bağlantısından kaynaklanmadığına eminseniz aşağıdaki adımları takip edin..

Sponsorlu Bağlantılar
Denetim Masası > Program Ekle Kaldırdan Messengerla alakalı ne varsa kaldırın. Sonra Program Files'ın içindeki Messenger Dosyalarını silin. Daha sonra

- Başlattan çalıştır'a tıklayın regedit.exe yazıp enter'a basın. Aşağıdakileri silin:

-
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\MSNMessenger ı silin...

-
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\MSNMessenger ı silin...

Son Olarak vereceğim linkten Messenger'ı indirin ve kurun.

Regeditten de sildim , fakat yine aynı sorun devam ediyor , internet bağlantımdan olmadığına eminim çünkü web msn kullandım ve nette bir çok sayfa açtım herhangi bir sorun olmadı , başka bir yöntem olarak ne tavsiye edilebilir.
CmpE - avatarı
CmpE
Ziyaretçi
9 Şubat 2007       Mesaj #1743
CmpE - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar elimizde bir bilgisayar var ve msnin hiçbir versiyonu bu bilgisayarda açılmıyor.Format attık yinede açılmıyor. Firewalli anti virus prog. yok.Sanırım donanımsal bir problem var ama çözemedik.Bir fikri olan varsa çok sevinirim.Tşkler..
virtuecat - avatarı
virtuecat
Ziyaretçi
9 Şubat 2007       Mesaj #1744
virtuecat - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
recruit adlı kullanıcıdan alıntı

S.a.
Yakın bir zamanda live messengerı silip tekrar yükledim , fakat 2 gündür sürekli kendiliğinden messenger kapanıyor , daha doğrusu msn bağlantısı gidiyor , fakat netteki bağlantıda sorun yok. Tekrar silip kurdum fakat maalesef aynı sorun devam ediyor. Nasıl düzeltebiliriz.
Teşekkürler.

Bu Tarz Hatalar Lıve da Sureklı Olarak Herkesın Basına Gelmektedır Bunun Turkıyeye Ozgu Baglantı Hatası Olarak GOrmek Lazım BAska Bır Acıklaması Yok Galıba Bu Sekılde Idare Edın Yakın Bır Zamanda Duzelecegıne Emınım

Alıntı
lanvin adlı kullanıcıdan alıntı

Merhaba arkadaşlar acil yardımınıza ihtiyacım var.

ŞİMDİ BEN İŞYERİMDE WİNDOWS 2000 PROFESSİONAL KULLANIYORUM.
YAPILAN AÇIKLAMALARA GÖRE WİNDOWS LİVW MESSENGER 8.1 VERSİYONU 98 DEN VİSTAYA KADAR GENİŞ BİR SİSTEM YELPAZESİNDE KULLANILABİLİNİYOR ARTIK. BENDE 8.1 İ İNDİRDİM FAKAT KURMAYA KALKTIĞIMDA;

İşletim Sisteminiz Orjinal Deilse Bu Tarz Bı Hata Almış Olabilirsiniz Çunku Windosw Son Cıkarttıgı Surumlerde İşletim Sisteminin Orjinalligini Kontrol Ediyor

Alıntı
CmpE adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar elimizde bir bilgisayar var ve msnin hiçbir versiyonu bu bilgisayarda açılmıyor.Format attık yinede açılmıyor. Firewalli anti virus prog. yok.Sanırım donanımsal bir problem var ama çözemedik.Bir fikri olan varsa çok sevinirim.Tşkler..

İşletim Sisteminizi Ve Sistem Özelliklerini Yazarsanız Daha Cok Yardımcı Olabiliriz
lionhead - avatarı
lionhead
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2007       Mesaj #1745
lionhead - avatarı
Kayıtlı Üye
Msn Checker Sniffer

checkermain
MSN Checker Sniffer Özellikleri (Ãœreticiden):
*Ağdaki yada uzak bilgisayarın msn ekranını kaydetme, yazılanalrı loglama
*MSN chate konuşmalarını kaydetme yada bloklama
*Gerçek zamanlı konuşma kaydetme
*HTML yada RTF formatında dosyalara kaydetme
*Emaille yada uzak bilgisayara otomatik gönderme
*Şifre ve kısa tuş koruması
*Başlangıçta kaydı başlatabilme
*Güçlü ve kolay kullanım

check480
MSN Checker Sniffer Nasıl Kullanılır?
(1).Select Adapter menu'den izleyeceğiniz ağı seçin;
(2).Ip listesinden ip'yi seçin;
(3).Start ikonuna tıklayın, işlem başlasın;

download TAMindir (yükle)
yasamak kucuk bir umut we insana duyulan sewgiden ibarettir..
pelin - avatarı
pelin
Ziyaretçi
9 Şubat 2007       Mesaj #1746
pelin - avatarı
Ziyaretçi
merhaba bugün 8.1 messenger i yükledim daha öncesinde kullandığım çoklu oturumu yeni messengerimda kullanamıyorum açılmıyor.8.1 içinde bir çoklu oturum programı var mı,varsa nasıl ve nerden indirebilirim?Bir türlü bulamadım
recruit - avatarı
recruit
Ziyaretçi
10 Şubat 2007       Mesaj #1747
recruit - avatarı
Ziyaretçi
[QUOTE=virtuecat;340863]Bu Tarz Hatalar Lıve da Sureklı Olarak Herkesın Basına Gelmektedır Bunun Turkıyeye Ozgu Baglantı Hatası Olarak GOrmek Lazım BAska Bır Acıklaması Yok Galıba Bu Sekılde Idare Edın Yakın Bır Zamanda Duzelecegıne Emınım

Muhtemelen bahsettiğin gibi bir durum var , format attım düzelir mi diye ama malesef aynı , mecburen 7.5 kurulu , fakat ne zamana kadar böyle devam edecek orasını merak konusu.
HaSaN741 - avatarı
HaSaN741
Ziyaretçi
10 Şubat 2007       Mesaj #1748
HaSaN741 - avatarı
Ziyaretçi
msn şifre bulucusu hack değil
ahmetseydi - avatarı
ahmetseydi
VIP Je Taime
10 Şubat 2007       Mesaj #1749
ahmetseydi - avatarı
VIP Je Taime
[quote=recruit;341646]
Alıntı
virtuecat adlı kullanıcıdan alıntı

Bu Tarz Hatalar Lıve da Sureklı Olarak Herkesın Basına Gelmektedır Bunun Turkıyeye Ozgu Baglantı Hatası Olarak GOrmek Lazım BAska Bır Acıklaması Yok Galıba Bu Sekılde Idare Edın Yakın Bır Zamanda Duzelecegıne Emınım

Muhtemelen bahsettiğin gibi bir durum var , format attım düzelir mi diye ama malesef aynı , mecburen 7.5 kurulu , fakat ne zamana kadar böyle devam edecek orasını merak konusu.

Fazla uzun süreceğini zannetmiyorum. Artık bu tür şikayetler gelmiyor. Tekrar deneyebilirsiniz. Msn Happy

Alıntı
pelin adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba bugün 8.1 messenger i yükledim daha öncesinde kullandığım çoklu oturumu yeni messengerimda kullanamıyorum açılmıyor.8.1 içinde bir çoklu oturum programı var mı,varsa nasıl ve nerden indirebilirim?Bir türlü bulamadım

Windows Live Messenger Çoklu Ortam Açma Yaması için Tıklayınız

Windows Live Messenger 8.1 uyumlu A-Patch için tıklayınız
ѕнσω мυѕт gσ ση ツ
lanvin - avatarı
lanvin
Ziyaretçi
12 Şubat 2007       Mesaj #1750
lanvin - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
virtuecat adlı kullanıcıdan alıntı

İşletim Sisteminiz Orjinal Deilse Bu Tarz Bı Hata Almış Olabilirsiniz Çunku Windosw Son Cıkarttıgı Surumlerde İşletim Sisteminin Orjinalligini Kontrol Ediyor

İşletim Sisteminizi Ve Sistem Özelliklerini Yazarsanız Daha Cok Yardımcı Olabiliriz

YA KARDEŞ İYİ GÜZEL DİYORSUNDA BURASI ANONİM ŞİRKET KORSAN YAZILIM KULLANMA GİBİ BİR GAFTA BULUNULABİLİNİRMİ?
KULLANDIĞIMIZ 2000 ÜSTELİK BOX.

YUKARIDA YAZDIĞIM HATA MESAJLARININ NASIL ÇÖZÜMLENDİĞİNİ BİLEN VARSA YARDIM ETSİN FITTIRACAM Msn Mad

BEN İŞYERİMDE WİNDOWS 2000 PROFESSİONAL KULLANIYORUM.

Son düzenleyen lanvin; 12 Şubat 2007 08:40 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi