Arama

PC Teknik Destek (Soru - Cevap) - Sayfa 210

Güncelleme: 2 Aralık 2013 Gösterim: 907.350 Cevap: 2.932
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Aralık 2007       Mesaj #2091
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ceren format atıldı diyorsun ama bana sanki virüs veya trojan benzeri bişey varmış gibi gözüktü(eğer yönlendirdiği siteler hakkında biraz bilgi verirsen anlayabiliriz ne olduğunu )
ama kesin adult sitelere yönlediriyodur eminim...
Sponsorlu Bağlantılar
erhan2007 - avatarı
erhan2007
Ziyaretçi
30 Aralık 2007       Mesaj #2092
erhan2007 - avatarı
Ziyaretçi
Powerpoint sunumu hazırlarken bir mp3 üde şarkı ekleme metodlarını kullanarak ekledim ve sunum güzel çalıştı ancak bu sunumu mail olarak gönderdiğimde şarkı çalmadı,şarkıyı sadece benim bilgisayarımdayken çalıyor sanırım onun sebebide bilgisayarımda bu parçanın bulunuyor olması böylece kafam karıştı Msn Happy yardımcı olabilirmisiniz.saygılar iyi seneler.
Sponsorlu Bağlantılar
onur_aLp_k - avatarı
onur_aLp_k
Ziyaretçi
30 Aralık 2007       Mesaj #2093
onur_aLp_k - avatarı
Ziyaretçi
ewt çünkü powerpoint o dosyayı sace çalar sunuma kaydetmez.Msn Happy kaydetseydi dosya büyürdü.senin bu konuda yapabileceğin şey ise mail atarken mp3 dosyasını da sunumu da mail olarak atmaktırMsn Happy yani bence....
erhan2007 - avatarı
erhan2007
Ziyaretçi
30 Aralık 2007       Mesaj #2094
erhan2007 - avatarı
Ziyaretçi
Cevabınız için teşekkür ederim,ancak bana maille gelen pps sunumlarının bazılarında fon müziği çalmakta bunun sırrı nedir acaba bilgi verebilirseniz sevinirim.
WaRrioR - avatarı
WaRrioR
VIP VIP Üye
30 Aralık 2007       Mesaj #2095
WaRrioR - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
erhan2007 adlı kullanıcıdan alıntı

Powerpoint sunumu hazırlarken bir mp3 üde şarkı ekleme metodlarını kullanarak ekledim ve sunum güzel çalıştı ancak bu sunumu mail olarak gönderdiğimde şarkı çalmadı,şarkıyı sadece benim bilgisayarımdayken çalıyor sanırım onun sebebide bilgisayarımda bu parçanın bulunuyor olması böylece kafam karıştı Msn Happy yardımcı olabilirmisiniz.saygılar iyi seneler.

Arkadaşaım müzik senin pc de olduğu için pawer.p. onu algılayıp çalıyor nasıl başka pc de çalmasını sağlarım diyorisen yardımcı olayım hazırladığın sunuyu kaydederken dosya menüsüden cd için paketle secenegini kullanacaksın iki secenek sunacaktır cd yaz klasöre kaydet istersen cd ye yazarsın istersen pc nde bir yere kaydersin ok hadi kolay gelsin bu şekilde kaydedersen diğer pclerde şarkı çalar
Esqi qulağı qesiqlerden qim qaldı
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Aralık 2007       Mesaj #2096
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
erhan2007 adlı kullanıcıdan alıntı

kardeşim powerpoınt bu işlerde çok basit kalıyor sana proshowgold diye program önereyim kullanımı basittir orta seviye bir programdır güzel geçiş efektleriyle bi slayt şov yapmanı sağlar proshowgold da yaptığın slaytşow buyuk olur yani üst kalite versiyon .avi uzantılı bunu windows movie maker a atıp .wmv ye donusturursen elindeki 70mb lık videon 5-6 mb olur ok kolay gelsin...
lobos - avatarı
lobos
Ziyaretçi
31 Aralık 2007       Mesaj #2097
lobos - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar , internetten bazı icon dosyaları indirdim . Bunlar rar dosyası olarak indi. Sonrasında bunları bir masaüstü klasöre açtım iconlar küçük resim olarak görüntüleniyordu yani görülebiliyordu.Ve dosya türü de SIMGE olarak veriliyordu. Bir gün sonra aynı işlemi yaptım , masaüstüne açtım bu kez küçük resim falan ortada yok.Dosya türü Ico olarak duruyor ve önizleme de yok.
Daha önce bir proram kullanmadım bu iş için yani bilgisayar kendi yapıyordu , hani programı sildim okumuyor falan diyecem.Öyle bir şey de yok . Hasta etti bunu nasıl eski haline getirebiliriz ?modify inline
kompetankedi - avatarı
kompetankedi
VIP Bir Dünyalı
31 Aralık 2007       Mesaj #2098
kompetankedi - avatarı
VIP Bir Dünyalı
lobos - avatarı
lobos
Ziyaretçi
31 Aralık 2007       Mesaj #2099
lobos - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
kompetankedi adlı kullanıcıdan alıntı
dostum ilgilendiğin için teşekkürler fakat söylediğim gibi ben bu dosyaları daha önce bir klasör içinde küçük resim olarak görüyordum rar dosyasından çıkarınca şu anda çıkarttığımda ise görüntü vermiyor uzantısı ico olrak veriliyor ve okumuyor daha önce uzantısı kendiliğinden SİMGE VERİLİYORDU BEN BİRŞEY YAPMIYORDUM YANİ HERHANGİ BİR DIŞ PROGRAM YOK
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Aralık 2007       Mesaj #2100
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
lobos adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar , internetten bazı icon dosyaları indirdim . Bunlar rar dosyası olarak indi. Sonrasında bunları bir masaüstü klasöre açtım iconlar küçük resim olarak görüntüleniyordu yani görülebiliyordu.Ve dosya türü de SIMGE olarak veriliyordu. Bir gün sonra aynı işlemi yaptım , masaüstüne açtım bu kez küçük resim falan ortada yok.Dosya türü Ico olarak duruyor ve önizleme de yok.
Daha önce bir proram kullanmadım bu iş için yani bilgisayar kendi yapıyordu , hani programı sildim okumuyor falan diyecem.Öyle bir şey de yok . Hasta etti bunu nasıl eski haline getirebiliriz ?modify inline

kardeşim zaten icon dosyalarının uzantıları .ico dur bunda herhangi bi terslik yok istersen deneyebiliriz...

örneğin bir dosya bul sağtık=>özellikler=>üst sekmede özelleştir=>simge değiştir butonu => istediin .ico uzantılı dosyayı seç uygula tamam de bi bak bakalım dosyanın iconu değişecekmi tmm kolay gelsin