Arama

Kuzenime aşık oldum, açılamıyorum sizce ne yapmalıyım? - Sayfa 12

En İyi Cevap Var Güncelleme: 2 Temmuz 2021 Gösterim: 144.073 Cevap: 193
Aşık - avatarı
Aşık
Ziyaretçi
28 Ekim 2012       Mesaj #111
Aşık - avatarı
Ziyaretçi
Slm arkadaslar bende kuzenime asik oldum kuzenimle 1defa cocukken gormustum aradan 5-6 yil sonra msjlasmaya basladik onunla konusmak bana iyi gelmeye basladi fakat ona bir kuzen gibi degil hep arkadas gibi gordum simdi ise asik oldum kuzenim benden 1yas kucuk ve sevgilisi var kisa sure icinde en sevdigim kuzeni ben oldum ve sevgilisiyle bile beni tanistirdi aslinda o da bana diger kuzenlerinden cok farkli davraniyo ama bilmiyorum onunla konusmadan durmak iskence gelmeye basladi lutfen bana yardim edin...
Msn Sad
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Ekim 2012       Mesaj #112
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya bendede aynı durum var kuzenim yakışıklı birisi ve benden 7 yaş büyük almanyada yaşıolar yakışıklı olduğu için bütün kızlar üstüne atlar diye huzursuzlanıyorum. ben ona abi diyorum yani abim o benim ama bi yanda onu görünce mutlu oluyorum dikkatini çekmeye çalışıyorum onlar türkiyeye senede 1 geliyolar sonuçta ama napiim ben onu seviyorum dost gibiyiz. ayrıca napıcamı bilmiyorum pöfff

Sponsorlu Bağlantılar
YARDIM EDİN....
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Kasım 2012       Mesaj #113
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende oldum söyledim sen benim kardeşimsin dedi beyler böyle bişey başınıza gelirse unutun en kısa yoldan
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Kasım 2012       Mesaj #114
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
3 yaş büyükse senden hiç deneme bile sen 16 yaşındayken o 19 oluyo evlenmeyece ne malum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Kasım 2012       Mesaj #115
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
unuttum ben yeşil gözlerini gelip geçiciymiş Msn Happy herkese hakettiği kadar değer verin.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Aralık 2012       Mesaj #116
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kuzenime aşık oldum ve oda bana ama o şimdi bizim imkansız olduğumuzu düşünüyo ne yapmalıyım Msn Sad
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 0 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Aralık 2012       Mesaj #117
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben kuzenimle küçükken bizi beşik kertmesi yapmışlar ben ona o gözle hiç bakmadım aslında geçenlerde yaşı tutmayan çingene kız edirne keşanlı beraber olmuş yaşı tutmadığı için formaliteden yıldırım nikahı yok 8 aralık kınası vardı gittik bizde birbirimize açıldık hiç mutlu değil mecburiyetten dayım ölmeseydi böyle olmazdı bana beni bekler misin dedi bende 2 şart sundum bebek olmucak dedim onun vebaline giremem dedim tamam dedi diğeride yıldırım nikahı olmucak dedm tmam dedi ama dediğim gibi birşey hissetmiyordum ama bi anda oldu ben istemesemde kalbim ona yakınlaşıyor sanki düğününde süsleri beraber yptık birde tuhaf olan oturduğu bütün mahalle o gelin bile dahi hepsi beni biliyo herkese beni sevdiğini söylemiş kızla düğünde oynarken hiç gülmüyo ama benm yanımda gülüyor onunla fotoğraf çktirmeye gidiyo hiç gülmüyo o pozu evde beraber yapıp çekiyoruz ben onu ne olrsa olsun beklicem olur mu olur evlenirim o kız evi terkedp gderse ben onunla evlenirim siz ne düşünüyorsunuz yastığın altından elimi tutyor yanağımı okşuyo kalbm nasıl atıyo bi anda oldu onu seviyorum szce ne yapmalıyım
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 0 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Aralık 2012       Mesaj #118
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
çok yakınımda şu anda ama bir o kadar uzak bana biliyorum herşeyini elim kolum bağlı sanırım kopuyorum gitgide onun yosun gözlerinden...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Aralık 2012       Mesaj #119
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
oyle olmuyor ıste soz gecıremıyosun bende olmaz dıyorum akrabam kuzenım yapamam bunu dıye ama tam 13 yıldır onu sevıyorum ona delıler gıbı asığım acılamıyorumda benı kardesı gıbı goruyor galıba napıcam ben ya
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Aralık 2012       Mesaj #120
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Yapamıyorum açılamıyorum susuyorum atıyorum içime uzağımdada olsa seviyor insan gözleri geliyor aklıma gülüşü saçları yürüyüşü ama yapamam açılamam ona bu riski göze alamam ne zaman cesaret etsem o yosun gözleri kararsızlığa düşürüyor beni ve sanırım unutamadığı biri var fakat çaktırmamaya çalışıyor şu anda uzakta benden o yanımdayken mutlu oluyorum bağlıyor beni f....... bilemiyorum elim kolum bağlı yapabildiğim tek şey beklemek ve izlemek..