Arama

Kuzenime aşık oldum, açılamıyorum sizce ne yapmalıyım? - Sayfa 14

En İyi Cevap Var Güncelleme: 2 Temmuz 2021 Gösterim: 143.886 Cevap: 193
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Mart 2013       Mesaj #131
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kuzeninin sevgilisi var mı?
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Nisan 2013       Mesaj #132
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
başlangıç olarak, kuzene aşık olurmu gibi cümleler kuranlara cevabım, (klasik) kalbe söz geçiremezsin,
nikah düşmez konusunda da, içiniz rahat olsun çok rahat nikah düşer,
Sponsorlu Bağlantılar
benim hikayemse, 2009 da başladı, onu görür görmez çarpıldım, ıssız çölümde yağmur, serin bir rüzgar oldu benim için...
1 sene geçti unutamadım, 2 sene geçti, yine olmadı, kendime kızdım, kuzenin o senin kendine gel diye, kimseyye söylemedim, içime attım, şuan 4. sene ve hala onudüşünüyorum, umutamıyorum, arasıra mesajlaşıyoruz, ama emin değilim duygularından, ve esas konu, bu yazımdan 5 gün önce başladı, baygınlık geçirdim, 2 gün sonra daha ağır bir baygınlık geçirdim, ilaçlarla ayakta duruyorum, ilaçlarım da olmasa ayakta zor duruyorum, sonuçlarını, ailelerimizin ne diyeceğini de biliyorum, eğer açılamazsanız benim gibi ilaç bağımlısı olur, yarım bir hayat yaşarsınız,
ilerde bir sabah uyanıpta, pişmanlık duyarsanız, artık geriye dönüşü olmayan bir yola girmiş sonuna gelmiş olursunuz, geriye dönüp baktığınızda boşa geçen bir ömür görürsünüz,
bu hastalık benim kalp rahatsızlığımı tetikledi, eğer böyle devam edersem ameliyata kadar gidecek,
o yüzden size tavsiyem benim gibi olmayın, ölüme yürümeyin, ne hissediyorsanız gidin konuşun, en fazla reddedilirsiniz, olur biter, boşa hayal kurmazsınız, benim gibi hergün sinir krizleri geçirip, sinirden titreyeceğinize, bir kere kırılsın kalbiniz yeter.......
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Temmuz 2013       Mesaj #133
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Aynen ya bende bunu gorunce sevindim bende de ayni sorun var bu cok zor bir durum acaba soylesem ne olur diye de dusunuyo insan kiyamet mi kopar ne olur yada soyle yapabiliriz aramizda kalsin deriz yemin falan ettiririz ve soyleriz acaba nedicek denesem mi ya hic cesaretim yok heycandan olurum orda ama gun gectikcede daha fazla baglaniyorum evlenip gitse yuregime oturcak omur boyu
Pro Gamer - avatarı
Pro Gamer
Ziyaretçi
22 Temmuz 2013       Mesaj #134
Pro Gamer - avatarı
Ziyaretçi
Beni budurumu benimle paylasanlarin olmasi mutlu etti ben cok fazla derecede asigim kuzenime ne yapayim bilmiyorum yardim edin aklima ona bi odada gizlice soyleyip aramizda kalmasini isteme fikri geldi ama ise yarar mi acaba
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Temmuz 2013       Mesaj #135
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ener adlı kullanıcıdan alıntı

Kuzen dediğiniz zaman benim gözümde kardeştir hiç kardeşe aşık olunur mu? bence aklınızdan çıkarmalısınız ve onu kardeş gibi sevdiğinizi düşünmelisiniz.

yukardaki düşünce yanlış bence tamam akraba ama evliliğe engel değil sevgilisi varsa saygı duyulmalı uzaktan sevmeli mutluluğunu görmekten mutluluk duymalı.ayrılırsa teselli ederek yaklaşılarak sıcak kanlı bi şekilde duygularını açabilmen lazımm.bende sevdim kuzenimi kalbime gömdüm evlendi..
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Pro Gamer - avatarı
Pro Gamer
Ziyaretçi
23 Temmuz 2013       Mesaj #136
Pro Gamer - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

yukardaki düşünce yanlış bence tamam akraba ama evliliğe engel değil sevgilisi varsa saygı duyulmalı uzaktan sevmeli mutluluğunu görmekten mutluluk duymalı.ayrılırsa teselli ederek yaklaşılarak sıcak kanlı bi şekilde duygularını açabilmen lazımm.bende sevdim kuzenimi kalbime gömdüm evlendi..

Peki hic yinede sevdigini soylemeyi dusunmuyomusun yada seni onceden sevdim demeyi yada acaba sana seni seviyorum deseydim onceden ne yapardin diye sormayi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Temmuz 2013       Mesaj #137
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
zor,hemde çok zor, kalbine göm demeside bir o kadar kolay....
medreseli - avatarı
medreseli
Ziyaretçi
29 Temmuz 2013       Mesaj #138
medreseli - avatarı
Ziyaretçi
islamda kuzenler evlenebilir. teyze ,hala ,dayı ,amca torunlarıylada evlenebilirsiniz. kardeş gibiler demek bu müsaadeyi ortadan kaldırmaz. hz.peygamber (s.a.s.) amcasının oğlu olan hz.ebu sufyan'ın kızı hz. Habibe ile evlenmiştir. mühim olan bunun islami çerçevede olmasıdır. flört edip harama bulaşmamak lazım. aileleri araya sokmak gerek. aşk belasına tutulduğunda iffetini muhafaza eden hz. peygamber (s.a.s.)in demesiyle ümmetin hayırlıları sınıfına girerler.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Ağustos 2013       Mesaj #139
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ya arkadaşlar ben kuzenime deliler gibi aşığım her gün mesajlaşıp 3 4 kere tlfonla konuşuyoruz kızı başka biriyle hayal bile edemiyorum açılmak istiyorum ama konuşurken utanıyorum ne yapacağım

Ben de seninle aynı durumdayım bende kuzenime aşığım ama bir türlü açılamıyorum hem de aynı yaşta olduğumuza rağmen bir şey daha var onunda bir sevgilisi var şimdi sen söyle asıl ben napabilirim??????
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Ağustos 2013       Mesaj #140
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben kuzenımle sevgılıyım ıkımızde bırbırımızı sevıyoruz caktırmadan bır agzını ara eger sana bır sey hıssedıyorsa zaten olacak olur