Arama

Kuzenime aşık oldum, açılamıyorum sizce ne yapmalıyım? - Sayfa 19

En İyi Cevap Var Güncelleme: 2 Temmuz 2021 Gösterim: 144.009 Cevap: 193
mhmmdcngz - avatarı
mhmmdcngz
Ziyaretçi
2 Mayıs 2015       Mesaj #181
mhmmdcngz - avatarı
Ziyaretçi
Kuzene aşık olmak çok yanlış bence çünkü halanın kızı ya da amcanın oğlu.Amca nasıl baba yarısıysa kuzen de bir nevi kardeş yarısıdır.Sana en yakın akraban yani, yakıştırabiliyorsanız kendinize içinizden geleni yapın derim ben.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Mayıs 2015       Mesaj #182
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bence açıl çünkü o senin kuzenin hemde bir insana aşık olmak ve ya bir insanı sevmek durumunda arkadaşlık bitmez daha da çok birbirlerini severler sözümü dinle. Yoksa hep böyle olur. İyi şanslar..[/QUOTE]
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 0 üye beğendi.
Shinigami - avatarı
Shinigami
Ziyaretçi
14 Haziran 2016       Mesaj #183
Shinigami - avatarı
Ziyaretçi
Bende kuzenime aşığım benden 6 yaş falan büyük üniversite okuyor . 2-3 senede bi anca görüşebiliyorız . Ama ben biliyorum bu yaptığım yanlış bir şey . Emin değilim . Farklı şehirlerdeyiz zaten . Telefonlada arada konuşuyoruz . Bu yaz için halama geldim ve o da geldi . Bilmiyorum mesela okulda bi erkek bana asıldı ve o an yanımda olan erkek kankam da ona yumruk attı . Hepimiz sohbet ederken bende bunu anlattım . Hoşlandığım kuzenim çok sinir oldu . Yani bilmiyorum beni kıskanıyor olabilir mi ? Diye düşündürttü beni . Ama kardeş olarak görüyor bence Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Ağustos 2016       Mesaj #184
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Dayimin oğlundan çok hoşlanıyorum boyle gözlerine bakinca bütün sinirim geçiyor yan yana gelince kalbim cikicak gibi oluyor ama o bunu bilmiyor sürekli göz göze geliyoruz bi şekilde kaçırıyoruz gözlerimizi sizce ne olucak Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Ekim 2016       Mesaj #185
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
aynı durum bendede var 12 yaşımdan beri kuzenimi seviyorum yaşım şuan 23 halen deliler gibi aşığım hergün hayaller kuruyorum onunla en son artık delirme noktasına geldim bende gidip konuşacam sonuç nereye giderse gitsin artık
zalım - avatarı
zalım
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2016       Mesaj #186
zalım - avatarı
Kayıtlı Üye
Muhtemelen aileden birisi olduğu için açılamıyorsunuz bunları aşarak gerçekten sevdiğinizi hissettiyseniz direk söylemelisiniz uygun bir zamanda uygun bir yerde.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Kasım 2016       Mesaj #187
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bence de açıl için de kalmasından iyidir :-)
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Mayıs 2017       Mesaj #188
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
KARDEŞİM SEN KİMSEYİ TAKMA HEM KARDEŞTE DEĞİLSİNİZ DİNENDE GÜNAH FELAN DEĞİL BENCE SEVİYORSAN SÖYLE DİYORUM
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Eylül 2017       Mesaj #189
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
SON NOKTAYI KOYMAK İSTİYORUM..... KIZLAR LÜTFEN İLK ADIMI SİZ ATIN BİZ AÇILAMIORUZZ..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Ekim 2017       Mesaj #190
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ayn Kardaş Bende Öyle... Ailem Ve Onun Ailesi Ve Bütün Akrabalarımda Biliyor, Açılmak İstedim Ama Uygun Bir Fırsat Bulamadım Kardaş. Msn Sad Kalbimden Geçen 100% Sevdiğini Söylüyor Sence İnansam mı? Yoksa Kalbimin Kandırmacasımı Anlayamıyorum. Kuzenim Sanki Cennet' Den Gönderilmiş Gibi Bir Melek Sanki... Siyah Çarşaf Giyiniyor, Bir İnsan Siyah Çarşaf Giyince Nasıl Değişir Yüzü Anlamam. Yani Bizim İş Allahın Mükâfatına Bağlı Gibi Sanki... Ama Kuzen İlim Hocası Olduğu Halde Zengin Hayat İstemekle Takılı Kalmış Ama Zenginlerin Hükümleri Ceza Bence, Yanlış Karar Bu... Hem Benim Huyum Yüce Allahın Takdiri Sanırım, Kuzenimin Ailesine Yakışan Bir Huylarım Var. Hayatımızı Değiştirmek Bizim Elimizde Değil, Kâinatın Yaratıcısı Allahın Emirleri Ve Hayırlısıyla Olur... Yani Bana Düşen Sadece Dua Etmek Ve Onun Olduğu Şehre Gidincede Fırsat Doğunca Tekrardan Açılmayı Denemektir Bence, Sevmeden Önce Huyum Suyum Böyle Değildi, Sevdikten Sonra İlim Ve Kâinata Sıkıca Bağlandım. Ailesine Çok Yakışan Bir Tavır Aldım, Fakat Kuzenimden Dolayı Çabam Nafile Gibi Görünüyor. Msn Sad Anlayacağın Durum Çok Vahim, Kuzenim Zengin Suların Peşinde... Ne Yapacam Kardaş Bana Bi Eleştri Msn Sad Fırsat Msn Sad Empati Msn Sad Çözüm Msn Sad Sunun.