Arama

Kuzenime aşık oldum, açılamıyorum sizce ne yapmalıyım? - Sayfa 18

En İyi Cevap Var Güncelleme: 2 Temmuz 2021 Gösterim: 144.095 Cevap: 193
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Eylül 2014       Mesaj #171
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bende teyzemin kızını ,kuzenimi ,çok seviyorum.Yıllarca her tatilde teyzemlere giderdik.Onu her gördüğümde kendimi çok değişik hissederdim.Elim ayağım birbirine karışırdı.Onun yanında çok mutlu oluyordum.Birbirimizle şakalaşıyorduk, beraberken eğleniyorduk.Yanımdan ayrıldığında kendimi çok kötü hissederdim.Hep yanımda olmasını, sesini duymayı isterdim.Gözlerine bakınca kaybolurdum.Belki o olmasaydı aklımda, lisede veya ortaokulda başka birileriyle aşk yaşayabilirdim ancak aklımda bir tek o vardı.
Hiçbir zaman ona sevdiğimi söyleyemedim,birçok kez niyetlendim ancak söyleyemedim, ta ki onu en son görene kadar.Kendime artık şimdi söyleme zamanı geldi dedim.Çünkü insan içindekileri söylemedikçe kendi kendine ya çok büyük hayaller kuruyor yada umutsuzluğa kapılıyor.En sonunda dayanamadım ve hayatımda hiç kimseye söylemediğim cümleleri bir çırpıda söyledim.Ondan aldığım tepkiyi bekliyordum, bana kızdı, en çok sevdiği, en çok güvendiği kuzenini kaybettiğini söyledi.Bu olay tabi ki bende yıkım yarattı çünkü dediğim gibi hayaller kurabiliyorsun büyük hayaller...Artık ben eski ben olmayacağım o da artık eski kuzenim olmayacak.Benim içimde kırgınlık var ancak ufakta olsa bir umut hala var...
Sponsorlu Bağlantılar
Size tavsiyem duygularınıza tamamen güvenip ondan sonra karşınızdaki kişiye açılın.Belki ufak bir ilgiyi yanlış anlamış olabilirsiniz.Sonrasında duyacağınız kelimeler sizi hayata küstürebilir büyük yıkımlar yaratabilir..Onun için çok ama çok dikkatli olun duygularınızda....Benden bu kadar vesselam...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Eylül 2014       Mesaj #172
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar ben kuzenime aşık oldum ama ona açılmaktan korkuyorum o beni terslerse arkadaşlığımızın bitmesin korkuyorum çünkü onunla her gün konuşuyorum lütfen bana yardım edin her gece yatmadan önce aklıma geliyo

bende kuzenime aşığım ona açılmak yerine gözlerinin içine bak ben baktım oda bana baktı elimi tuttu ve bana teklif verdi şimdi çok mutluyuz hiç kavga etmiyoruz umarım sizde mutlu olursunuzMsn Wink
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Ocak 2015       Mesaj #173
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar ben kuzenime aşık oldum ama ona açılmaktan korkuyorum o beni terslerse arkadaşlığımızın bitmesin korkuyorum çünkü onunla her gün konuşuyorum lütfen bana yardım edin her gece yatmadan önce aklıma geliyo

BENCE ona sen acıl rahat ol aynı sey benim basımada geldi zor ama onu kazanmak istiyorsan bunu yap evine git dizlerine kapan ben seni seviyorum de zaten o da güzelsen sana aşık olur Güven bana cnm
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Ocak 2015       Mesaj #174
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bence açıl derim aynısı bana oldu şu an beni sewiyo hemde çok tabi kimse bilmiyo desem yalan olur byby cnm sakın korkma acıl bi bişiy olmaz bb
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Mart 2015       Mesaj #175
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Kardesim dinen bi sakincasi yoktur dinen sadece anne kardesi teyze hala vb isilerle olmaz ama kuzenle bi sakincasi yokturharam degildir
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Mart 2015       Mesaj #176
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ne yap biliyon mu git söyle olursa sa olur ne utanıyon kardeş se kardeş bu devirde az mı akraba evliliği gördük
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Mart 2015       Mesaj #177
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kuzeninin gözlerinin içine bak ve duygu ara birde sana olan davranışlarına dikkat et
taylak yavru - avatarı
taylak yavru
Ziyaretçi
26 Mart 2015       Mesaj #178
taylak yavru - avatarı
Ziyaretçi
onun hayatını öğrendikten sonra yavaşça ona duygularını aç eğer olmuyorsa zorlama
zeynepbılge - avatarı
zeynepbılge
Ziyaretçi
26 Mart 2015       Mesaj #179
zeynepbılge - avatarı
Ziyaretçi
bnce sen bu kafayı bırak kardes bnm basımada geldı aynı sey acılsanda olmuo sakamı bu dıolar sen bnm kuzenımsın kardesm gıbısın felam dıolar yada gulup gecıolar sana tavsıye onnla bıraz daha fazla zaman gecır + sewdıgını soleme onnla zmn gecırrkn elbette bıkacaksındır ondan
Son düzenleyen _EKSELANS_; 27 Mart 2015 01:36
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Mayıs 2015       Mesaj #180
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Mrb arkadaslar ben bir kuzenime karsi kucuk yaslardan beri bir seyler hissediyorum.onu gordugumde kalbim hizli atiyor ve heyecanlaniyordum ve bu sevgiyi ona belli etmeye calisiyordum.12 yasina kadar bu boyle gitti.
onu fazla goremiyordum yilda 3-4kez felan o memleketimizdeydi.13 yasindayken gordugum sene ben onunla fazla konusmadim ama bu sefer sanki o bana yakin davraniyordu ve bir kac kezde bana baktigini farkettim sonra 5 yil gorusemedik ve ben o bes yil icinde halA ona karsi bir sevgi hala vardi.18yasima geldigimde onlara gittik ve kiz bana cok soguk davrandi. O gunki bir konusma cok ilgimi cekti .kizin annesi iste birisi kuzeniyle evlenmis dedi ve kizda banane diyip tersledi.
ne yapacagimi bilmiyorum. Gercekten buyuk bir sevgi vardi icimde. Ancak hic cinsel olarak bakmadim ona yorumlarinizi bekliyorum
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 0 üye beğendi.