Arama

Kuzenime aşık oldum, açılamıyorum sizce ne yapmalıyım? - Sayfa 4

En İyi Cevap Var Güncelleme: 2 Temmuz 2021 Gösterim: 144.032 Cevap: 193
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Ağustos 2011       Mesaj #31
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bnde çok seviyroum bnden 5 yaş buyk ama zaten ya ne bileym düşüncelrmn kelimeleri yok lanet olsun nerden grdi bu düşünce içime 1 hafta yanında kaldım ozamn yuunden başka bşr yere bakmadım bzen bana bakıp guluyo ama anı duyguları hisstmiyoruz. bana kardeş ben ona eskiden kardeşti o sevgi şimdi bir hayatımın ortağı olsun diye gecior.ama içimde gömulup gidecek bn bundan eminm
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
kakarotto - avatarı
kakarotto
Ziyaretçi
21 Ağustos 2011       Mesaj #32
kakarotto - avatarı
Ziyaretçi
Akraba ilişkileri aşkta en kötü olanlardır. Biliyorum zor olacak ama sanırım unutman gerekiyor. Çünkü bu tür aşlarda %90 ihtimalle karşı taraftan karşılık alınamaz ...
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Ağustos 2011       Mesaj #33
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bende kuzenime aşık oldum 14 yaşndayım ama kuzenim 17 yaşnda ama görünüşü 15 ne yapmalıym yardım edin
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
cashflowz - avatarı
cashflowz
Ziyaretçi
24 Ağustos 2011       Mesaj #34
cashflowz - avatarı
Ziyaretçi
ya bana yardım edin bende kuzenime deliler gibi aşıgım ama benden 3 yaş büyük 2senedir seviyorum ama açılamıyorum açılamadıgımın sebebide ben 14 yaşnda olmam o 17 yaşnda olması ama görünüşü 15 bana göre Msn Wink yardım edin bana ağalar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Ağustos 2011       Mesaj #35
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben kuzenlerimi kardeş yarısı olarak görüyorum şimdi saymak istemiyom ama 5 kadar erkek 2 tanede kız kuzenim var kız olanlar benden büyükler ve iyi anlaşırız erkek olanlarlada çok iyi anlaşırız Ama benim onlara olan sevgim kardeşlik gibi.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 2 üye beğendi.
hayalibilegüzel - avatarı
hayalibilegüzel
Ziyaretçi
28 Ağustos 2011       Mesaj #36
hayalibilegüzel - avatarı
Ziyaretçi
ben kuzenlerimden çok küçükken ayrıldım. seneler sonra tekrar görüştük erkek kuzenimi ilk gördüğümde bir şey hissetmedim ama sonraları kuzenim olmasaydın keşke diye düşünmeye başladım. kuzenim şu an amerikada ve galiba bir daha göremiyecem bu haberi alınca şok oldum ve galiba onu gerçekten seviyorum diye düşünmeye başladım acaba yanılıyor muyum
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Eylül 2011       Mesaj #37
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben sizle aynnı duyguları yaşıyorum açılamadım bana sevgilin varmı diye soru sordu bende var dedim kıskandırmaya çalıştım resmini qosterdim bu kız sana bakmaz dedi işte olay büyüdü bana kızdı ve küstü demekki ona aşık oldumu anladı ne yapıcam bilmiyorum ama sonra barıştık açılmak istiyorum ne yapcam off
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Eylül 2011       Mesaj #38
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende kuzenime aşığım ama ilk o aşık oldu sonra hep ikimiz gezmeye başladık el ele tutuşma falan ama kız almanya da 2 yılda bi gelio napmam gerek ya.çok aşığım
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Eylül 2011       Mesaj #39
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

bende kuzenime aşığım ama bu imkansız yüzüne abi diyorum benden 5 yaş büyük abi dediğiniz birine nasıll seni seviyorum diyebilirsiniz aşkım nasıl diyebilirsiniz dediğiniz gibi kuzen dediğin kardeştir kardeşine aşık olamazsınız unutamazsanız onu başka biriyle gördüğünüzde canınız çk yanar hele de düğününe gittiğinizi düşünsenize ( düğününe gidebilrmisiniz ben gidemem yüzüne bile bakamam zaten bakamıyorum kendimden utanıyorum onu svdiğim için) en iyisi başkasını seviyorum diyerek kendinizi kandırın yada en güzeli onu sevdiğinizi ona hissettirin olmadı derseniz onunla sık sık bir araya gelmeyin bende size yazdıklarımın deneme aşamasındayım

sen korkmadan ona sewdigini söyle bende kuzenime aşıgım ama ben sizin gibi deil ben ona sewdigimi söyledim ama benim şansım warmış ki oda beni sewiyomuş hemde yaş önemli deil benlen aramızda 3 yaş fark var yani sewginin yaşı olmaz bence yha söle bitsin yada söle arkadaş kalın yeter ki onu sewdigini bilsin hiç olmasa o kendine göre bi önlem alır hee bide bu nasıl bir şey demeyin aşk öle bişe işte insanın gözünü kör ediyo kuzenine bile aşık oluyon ben Gökçeyi Çooook Sewiyorum <3<3
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
nilay_cadi - avatarı
nilay_cadi
Ziyaretçi
7 Eylül 2011       Mesaj #40
nilay_cadi - avatarı
Ziyaretçi
yoL YaKınKeN VazqeçinMsn Grin yoKSa HiÇ iyi oLMaZ ..
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.