Arama

Kuzenime aşık oldum, açılamıyorum sizce ne yapmalıyım? - Sayfa 7

En İyi Cevap Var Güncelleme: 2 Temmuz 2021 Gösterim: 143.918 Cevap: 193
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Aralık 2011       Mesaj #61
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
[QUOTE=Misafir;2075160]ben kuzenim le nişanlıyım ve bir birimizi deli gbi seviyorz herkes karsı çıktı ilk basta ama bütün zorlukları aştık bu anlamda ayrıldk ilk basta bu işin sonu yok dedik ama ikimiz de dayanamadk çok acı çektk ve birleştk ve çok mutluyuz... kuzenin mi kaldı sevcek diyosunz ama ben onu 15 yıl görmedm ve görünce birbirimize aşık olduk herkesten kıskanırdı beni sonra açıldk bir birimize.. ii ki açılmışız onu canımdan çok seviyorum...

Sponsorlu Bağlantılar
Slm,
kardesim ayni kaderi paylastm senle diyebilirim.bende teyzemin oglunu 17yasindayken sevdm.ilk basta kendme bile itiraf edemezkn, 1yil sonra birbirimze acildik.suan 21im ve nisanliyiz. Onu ilk 16 yasindayken gördüm, hani kuzen kardes derlerya ben onu hic tanimiyordmki nasl kardes olabilirm...herneyse simdi cok mutluyum.iyiki onu sevmisimMsn Happy
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Aralık 2011       Mesaj #62
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
mrb arkadaşlar bende aşığm kuzenime ama öz kuzenm değil.Annesi ile benim annem kuzen .Ama deli gibi aşığım o ne düşünüyor bilmiorum ayni mahallede olmamıza rağmen pek görüşmüyoruz.ama gördüğüm zaman içimde fırtınalar kopuyor gerçekten.yaşm yirmi o onsekiz.açılamıyorum ona
daha doğrusu karşısında konuşamıyorum.sizce ne yapmalıyım?iki yıldır unutamıyorum gün geçtikçe sewgim katlanıyor .
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
nur_09 - avatarı
nur_09
Ziyaretçi
14 Aralık 2011       Mesaj #63
nur_09 - avatarı
Ziyaretçi
bnce kznine açıl bnde bu durumdaydm ve açıldım suan çok daha ii aramız we onunda bana olan hislerini öğrendim we bu aramızda olan ilişkiyi de aileler biliyor we ykında nişanlanacağız ..
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Aralık 2011       Mesaj #64
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Kuzenimden hoşlanmadan önce 2 kızla çıktım.
Ruffy bize(kuzenine hoşlantı duyan tiplere aciz demiş gerçekten komikMsn Happy )

Bu duygu anlatılmaz unutmak istiyorsun ama olmuyor o gözleri gülüşü unutturmuyor işte 1 haftadır yazışmıyoruz unutmaya çalışıcam artık deniyorum ama fazla yararı yok gibi...
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
RuffRyders - avatarı
RuffRyders
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2011       Mesaj #65
RuffRyders - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Kuzenimden hoşlanmadan önce 2 kızla çıktım.
Ruffy bize(kuzenine hoşlantı duyan tiplere aciz demiş gerçekten komikMsn Happy )

Bu duygu anlatılmaz unutmak istiyorsun ama olmuyor o gözleri gülüşü unutturmuyor işte 1 haftadır yazışmıyoruz unutmaya çalışıcam artık deniyorum ama fazla yararı yok gibi...

Siz komik olsanız yine iyi gerçekten acizlik ve cahilliktir kuzenle ilişki yaşamak. Bana göre ensest bir ilişkidir ki sonuçta kan bağı vardır.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 2 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Ocak 2012       Mesaj #66
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende deli gibi aşıgım ama kızı görünce dilim tutuluyo resmen ne yapmam lazım
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Ocak 2012       Mesaj #67
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bundan tam 4 ay önce bende aynı sizin gibi acı çekiyodum ve açıldım onun da bana hisleri olduğunu öğredm şimdi çıkıyoruz gayet mutluyuz. dedim bana böyle bişeyi hissetmesen tepkin ne olur du diye kibarca karşı çıkardım ddi seviyorsanız söyleyin mutluluğu elinizle itmeyin yaş 22..
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
woltka1001 - avatarı
woltka1001
Ziyaretçi
29 Ocak 2012       Mesaj #68
woltka1001 - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşım bence vazgeç.Akraba akraba olmaz.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Şubat 2012       Mesaj #69
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Teyze kızı ni sevebilirsin DIN en caiz dir iyi araştır derim Msn Happy
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Şubat 2012       Mesaj #70
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ßence kuzen kardeştir sen hiç kardeşine aşık olabilir misin yha

ßence onu unutmaya çalış!!
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Son düzenleyen Efulim; 20 Şubat 2012 13:20 Sebep: Msj içeriği.