Arama

Nasıl kas yaparım? - Sayfa 13

En İyi Cevap Var Güncelleme: 14 Mart 2015 Gösterim: 188.884 Cevap: 247
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Nisan 2011       Mesaj #121
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben atletizimciyim nasıl kas yupmalıyım?
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Nisan 2011       Mesaj #122
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
göğüs kası için evde
nasil hareketler yapılmalı
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Nisan 2011       Mesaj #123
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben barfiks çekiyor;haftada 1 gün 1 km koşuyor;esneme egzersizleri yapıyor ve tenis,bedminton,voleybol basketbol vb.şeyleri her hafta günlere ayırarak yapıyorum
bu arada bir sorum var Ankarada Emniyetçiler okuluna giden veya Mehmet Büyükbaş-Sosyal BİLGİLER öğretmenini tanıyan var mı??????

İYİ GÜNLER!!!
cCcSerhatcCc - avatarı
cCcSerhatcCc
Ziyaretçi
21 Nisan 2011       Mesaj #124
cCcSerhatcCc - avatarı
Ziyaretçi
Benim Yaşım 15, ve bu yaşta Vücudumun Kas bakımından Gelişmesini istiyorum önerebileceğiniz bir şey varsa lütfen söyleyin ii Günler Ve şimdiden TŞK
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Nisan 2011       Mesaj #125
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yaptım aslında ben 8 yaşındayım ama hepsini yaptım kolum ağrmaya başladı sandımki galiba kas oluo
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Mayıs 2011       Mesaj #126
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bn 18 yaşındayım bayanım spor yapmak istiyorum 165 boym var 60kg agırlgndym bana yardımcı olurmusunuz ne yapmam gerektigini merak ediyorum eger spro hocası varsa yada spor yapmayı bilen birisi varsa bni ararsa memnun olurum
Son düzenleyen Efulim; 25 Haziran 2011 22:28 Sebep: Forum dışı içerik.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Mayıs 2011       Mesaj #127
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Öncelikle yapmanız gereken şu;
*antremana başladığınızda ilk işiniz yanınıza bir litre su almak olcaktır.Bu suyu arada birer yudum halinde alın hepsini dikmeyin kafaya Msn Grin
*Antremana direk şınav mekik barfiksle başlamayın.İlk ISINMA HAREKETLERİ yapın ve ısının.
*Isındıktan sonra 15 mekik çek 30 sn dinlen.Tekrar böyle devam et 60 a kadar.
*Şınavı 10 şınav çek.30 saniye dinlen.40 a tamamla.Hergün şınav saysısnı 1 artır.11 şınav 33saniye gibi.
*Antremanın bittiğinde ise 1 litre suyun hepsini bitir.yarım saat bekle.Protein ve karbonhidratlı yiyecekler ye.
*Sonra uyu ve ya bilgisayar oyna,televizyon izle.Kısacası dinlen
EN ÖNEMLİSİ:1 gün antreman yapın ama çok ağır ve şiddetli olsun,diğer gün antreman yapmayın.
Pazartesi yap
Salı apma
Çarşamba yap...

KASLAR ÇALIŞIRKEN DEĞİL DİNLENİRKEN GELİŞİR....HAYDe Bre başlayın Msn Grin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Mayıs 2011       Mesaj #128
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
13 yaşındayım 1.80 boyum var ve kilom 55-60 arasında sürekli değişiyor... Biraz Kaslıyım ama bunu bilerek yapmadım smackdown'daki hareketleri denerken oldun O hareketleri yumuşak birşey'de deneyin yapabildiğiniz tüm hareketleri yapın Ama ilk önce kolay hareketlerden ''Başlayın''... Ama Bunları Yapmadan Önce Sihay Cin arkadaşımızın dediklerinin hepsi birazını yada yarısını yapın ama mutlaka yapın... Sonrada dediklerimi yapın [Benden Söylemesi]
yardım edin - avatarı
yardım edin
Ziyaretçi
9 Mayıs 2011       Mesaj #129
yardım edin - avatarı
Ziyaretçi
bn 14 yaşındayım çok göbeğim var ve kaslarım az 80 kiloyum ve 1 75 im ne yapmalıyım ama evde
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Mayıs 2011       Mesaj #130
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
10 yaşındayım nasıl kas yapabilirim boy 1.39 kilo30