Arama

Aşık oldum, ne yapmalıyım? - Sayfa 13

Güncelleme: 5 Aralık 2016 Gösterim: 50.514 Cevap: 139
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Kasım 2014       Mesaj #121
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bende aşığım servisteki cocuga hiç bakmiyor ama çok tatlı okulda o nereye giderse bende oraya gidiyor um ben bakiyorum acaba anlar yada sever mi beni ya çok dusunuyorum ama bulamıyorum
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Kasım 2014       Mesaj #122
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben azerbaycanliyim bence de ask diye bir sey yok !! ben hic. yasamadi nasil bir sey bilmem en onemlisi bir diploman olsun yeter sonra her kes seni sever
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Aralık 2014       Mesaj #123
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bence git söyle çok seviyom de konuşmazsada üzerine git seni seviyom de kağıtlara seni çok seviyom yaz kitabın arasına koy yavaş yavaş etkilenir
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Ocak 2015       Mesaj #124
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben bir duğunde aşik oldum bir kiza masada otururdum öylesine ve karşimda bir kiz bana surekli bakiyordu öyle bakti ki Ne yapayim diye şaşirdim öyle masum tatli bakiyordu ki o kahve rengi gözlerine aşik oldum Çoooooooooook ve benden çok uzakta
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Ocak 2015       Mesaj #125
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir seda adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar bana bir çocuk teklif etti ben kabul etmedim ama sonradan çocuğu görünce aşık oldum ne yapmalıyım?

sen ona çıkma teklifi et senin görünüşünü beğeniyosa gözüne hoş görünüyorsan çıkar
buzprensesi - avatarı
buzprensesi
Ziyaretçi
30 Ocak 2015       Mesaj #126
buzprensesi - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar lütfen yardım edin.Ben bir çocuğa aşık oldum 1 ay sonra saçım falan çok güzel olmuşt tesadüfen o gün karşılaştık bana aşık oldu sonra hep peşimde gezdi ben de onu seviodum karşılıklıydı sonra benden vazgeçti ve iki sene geçti ben hala onu seviom ne yapmalıyım?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Şubat 2015       Mesaj #127
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Kardeşim bende çok aşığım bi kıza etkilemeye çalıştım anlattıktan sonra.Bi süre sonra çıkma teklif ettim ama kabul etmedi.Bende çareyi kalbimdekilerde buldum aklımdaki değil kalbimdeki bütün cümleleri devrik ve kafiyeli bi şekilde hoş bi sıraya dizerek yazdım.Şiirlerimden çok etkilendi ve ttikçe yakınlaşıyoruz.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Şubat 2015       Mesaj #128
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
aşık olduysan o da seni seviyorsa hiç onu bırakma belliki abinin öğrenmesiyle seni bırakmamış sen kaç yaşındasın merak etme ben bir kızım
aşk - avatarı
aşk
Ziyaretçi
6 Mart 2015       Mesaj #129
aşk - avatarı
Ziyaretçi
Ben kuzenim aşığım o beni sevdiğimi söylemiyorum nasıl söyleyeceğim
Cevapı lütfen yazın
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Nisan 2015       Mesaj #130
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Benimki ask ama her tarafimi yakan turden cok cekingenlik var gidip konusamiyorum