Arama

Aşık oldum, ne yapmalıyım? - Sayfa 14

Güncelleme: 5 Aralık 2016 Gösterim: 50.495 Cevap: 139
MRK - avatarı
MRK
Ziyaretçi
9 Nisan 2015       Mesaj #131
MRK - avatarı
Ziyaretçi
Bende asik oldum 5. Siniftayim imamhatipte okuyorum abayi yaktim kiza ama kiz baska erkeklerle konusuyor lutfen yardim edin ne yapacagimi bilmiyorum!
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Mayıs 2015       Mesaj #132
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben kıza aşık oldum ama kız beni biraz tersliyor ne olacak
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Haziran 2015       Mesaj #133
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
aynı sınıftayız onunla çok muhattap oluyorum yarın ona söylicem seni seviyom dicem
doğrumu sizce oda benimle muhattap oluyo her dediğime atılıo
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Temmuz 2015       Mesaj #134
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Beni biir erkek seviyodu ben ondan hoslaniyodum sonra sinifa birkiz geldi kaanka olduk o kizla sonra baktim bende sevmeye calisiyom bendeasik oldum ona sonra o errek ben ona asik oldugumu deyince kankama asik olmustu is isten gecmisti nepayim cok seviyom😞😞😑💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Temmuz 2015       Mesaj #135
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ask basta heycanlandirir karnina kiramplar sokar kivrandirir,
Ask hep onu gormek istetir ozleme hastaligina sokar,
Ask dusuncelerini kitler odaklanamazsin hayat ondan ibaret olur,
Ask karsilikliysa mutluluk,karsiliksizsa mutsuzluk,
Ask kalp agrisi bazen de sancili bir dis agrisi,
Ask ortada fol yok yumurta yokken hayallerde gelin guvey olup mutlu olmak,
Ask agrasifliktir bezen debresif,
Ask huzunlendirir,
Ask yorar,
Ask kirar,
Ask haykirir bazen,
Ask aglatir nedeni ni bilmem ama cok aglatir,
Ask gercekse senindir,
Ask yalansa hersey bitmistir...
Dogaclama takildim aklima ne geldiyseMsn Happy) bu arada asik oldugunu soyleyen gencler kucuk yaslarda sizi etkileyen seyler buyudugunuz de o kadar cazip gelmeyebilir kucucuk cocuklar asik oldum soyleyemedim diye uzuluyorsunuz o kadar hayati bir durum yok kendinizi uzmeyin gercekten cok erken duygusallik ne kadar onemliysede sizin bir daha cocuk olamayacaginiz gerceginden onemli degil buyuyunce bu durumlara zatenkafa patlatirsuniz birakin su erkegi su kizi dusunmeyi cocuklugunuzu doya doya yasayin ayrica asik oldugunuz kisiyle konustunuz ne kadar askiniz devam edebilir eger ask evlilige gitmiyorsa ask o kadarda ask degidir insan asik oldugu kisiyle omrunun sonuna kadar beraber olmak ister dimi o yuzden kucuk gencler kalbinize mukayet olun her hoslandiginiz kisiyede asik oldugunuzu sanmayin Msn Happy)
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Nisan 2016       Mesaj #136
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Lütfen Yardımmmmmm

Ben de birinden hoşlanıyorum . Onunla anasınıfından beri arkadaşız . Geçen sen bir gün ona ilgi duymaya başladım . Bir şey sormak için hep onu arıyordum . Ararken bile yüzüm kızarıyor , kalbim pır pır ediyordu . Hep onunla konuşmak sesini duymak istiyordum . Böyle aşk meşk sitelerine giriyordum . Hayaller kuruyor , onu düşünüyordum . Bu sene de öyle . Ara sıra bana takılıyo . Güzel sözler söylüyo . Ama biz daha 12 yaşındayız . Açılamıyorum . Hem küçüğüz hem de utanıyorum işte . Yardımınız lazım . Ona aşık mıyım , hoşlanıyo muyum ? ne yapmalıyım ?
Şimdiden teşekkürler ... Yes ...

Aynı şeyi yaşıyoruz...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Temmuz 2016       Mesaj #137
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
tamamen saçmalıyorsun ben bir erkekle çıkıyorum hatta2 yıl oldu ama hala onu çok seviyorum. ve ayrılmayı da hiç düşünmüyorum. el ele tutuşup geziyoruz . ve de çok mutluyuz canım
asyam irem - avatarı
asyam irem
Ziyaretçi
28 Temmuz 2016       Mesaj #138
asyam irem - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
fadedliver adlı kullanıcıdan alıntı

Bir şey yapmana gerek yok,Öğrencisin derslerine konsantre olmalısın.Bir şekilde senin farkına varır, sadece sabretMsn Happy

ya aşık olduğunu anlamazsa (wm)
zalım - avatarı
zalım
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2016       Mesaj #139
zalım - avatarı
Kayıtlı Üye
Sabır ister bu işler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Aralık 2016       Mesaj #140
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim gibi yani. ben söyledim... ama karşılıksızmış. Eğer seviyorsan vereceği cevaba alışman lazım. ben onun en iyi akadaşına anlattım yoksa yuzune anlatamam ben. sende oyle yap bence.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.