Arama

Aşık oldum, ne yapmalıyım? - Sayfa 3

Güncelleme: 5 Aralık 2016 Gösterim: 50.454 Cevap: 139
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Eylül 2011       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben 1998 doğumlu yani 13 yaşında bi kızım 8e gidiyorum.Ben de komuşumuzn oğluna aşık oldum herhalde .O dışarı çıktığında onu görmek için sürekli bahaneler bulup dışarı çöp dökme vb... ya bu çocukta 14 yasında 8e gidior geç yazılmış ve sessiz ben ise konşkan biriyim onun arkadaşlarıyla futbol bile oynadığımız oldu .d çok güzeldi ama o gelince çıktım oyundan.Ya ondan hoşlanıyorum ama o benden hoşlanıyor mu bilmiyorum eski sevgilisini gördüm küfürbaz hayro ona çıkma teklifi etmiş sevgili olmuşlar ama ayrılmış.bu çocuğun benden hoşlandığını nasıl anlarım
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Ekim 2011       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kardes belki ailesi izin vermiyodur ya daseninle cikamayacagı önemli bir mzereti vardr sadece bekle ve gör
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Ekim 2011       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben birsine aşık oldum ne yapmalıyım onunla ....... yaptım
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 0 üye beğendi.
Misafir seda - avatarı
Misafir seda
Ziyaretçi
13 Ekim 2011       Mesaj #24
Misafir seda - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bana bir çocuk teklif etti ben kabul etmedim ama sonradan çocuğu görünce aşık oldum ne yapmalıyım?
misafir - avatarı
misafir
Ziyaretçi
17 Ekim 2011       Mesaj #25
misafir - avatarı
Ziyaretçi
yha once bır çocuk bana teklıf yolladı kabul ettım ama kullanmak amaçlı sonra bitti dedim duydumkı bır kızla çıkıyor ve o andan ıtıbaren ona asık olduğumu anladım allah rızası için yardım edin ne yapmalıyım bayanım
Misafiru - avatarı
Misafiru
Ziyaretçi
16 Kasım 2011       Mesaj #26
Misafiru - avatarı
Ziyaretçi
birisine aşık oldum yanına gidemiyorum ne yapmalıyım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Kasım 2011       Mesaj #27
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben de aşık oldum beni seviyor mu bilmiyorum ama gözü bnede bana sürekli yardım edio insallah beni seviyodur
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Kasım 2011       Mesaj #28
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Lütfen Yardımmmmmm

Ben de birinden hoşlanıyorum . Onunla anasınıfından beri arkadaşız . Geçen sen bir gün ona ilgi duymaya başladım . Bir şey sormak için hep onu arıyordum . Ararken bile yüzüm kızarıyor , kalbim pır pır ediyordu . Hep onunla konuşmak sesini duymak istiyordum . Böyle aşk meşk sitelerine giriyordum . Hayaller kuruyor , onu düşünüyordum . Bu sene de öyle . Ara sıra bana takılıyo . Güzel sözler söylüyo . Ama biz daha 12 yaşındayız . Açılamıyorum . Hem küçüğüz hem de utanıyorum işte . Yardımınız lazım . Ona aşık mıyım , hoşlanıyo muyum ? ne yapmalıyım ?
Şimdiden teşekkürler ... Yes ...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Aralık 2011       Mesaj #29
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sınıftan bir kıza aşık oldum ama o başkasıyla çıkıyor ve ona çok aşığım her gece ağlamaktan boğazlarım şişti şu anda yazıları yazarken bile ağlamak istiyorum halimi anladıysanız yardım edin
DuRu - avatarı
DuRu
Ziyaretçi
16 Aralık 2011       Mesaj #30
DuRu - avatarı
Ziyaretçi
Yalnış yoldasın geri döööön !