Arama

Aşık oldum, ne yapmalıyım? - Sayfa 4

Güncelleme: 5 Aralık 2016 Gösterim: 50.522 Cevap: 139
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Aralık 2011       Mesaj #31
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
LÜTFEN YARDIM EDİN SEVDİĞİM BİRİ VAR ADI CEYLİN LÜTFENNNNNNNNNN......
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Aralık 2011       Mesaj #32
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben belcikada yasiyorum bir kiza asik oldum bir an aklimdan cikmiyor ayni siniftayiz ne yapmaliyim
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Ocak 2012       Mesaj #33
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben bizim sınıftan birine aşık oldum.en büyük sırrım bu.5 arkadaşıma bu sırrı söyledim.bir arkadaşım aşık olduğum kıza ondan hoşlandığımı söyleyecek.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Ocak 2012       Mesaj #34
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben bizim sınıftan birine aşık oldum.en büyük sırrım bu.ben ona söyledim.hiçbirşey yapmadı söylemedi.ne yapmalıyım?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Ocak 2012       Mesaj #35
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Selam ben emir

Sevgilim vardı duru adında. İlişkimiz bayağı ilerlemişti bir gün evde yalnızdım. O DA merak edip geldi eve sonra sohbet eettik niraz sonra laf döndü dolaştı sexe geldi ona ilişkiye girmek istediğimi söyledim ve beni terketti aynen böyle dedim

Duru ben şey... Seninle ilişkiye girmek istiyorum tabi istersen?

Oda aptal deyip çıkıp gitti sonrada mesaj attı bana ayrıldık diye
onu nasıl geri kazanabilirim.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Şubat 2012       Mesaj #36
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben de aşıklar kervanına katılanlardan biriyim.Ancak bu aşk mı hoşlantı mı henüz bilmiyorum.Lise son öğrencisiyim ve okul bitti sayılır.Onu kaybetme ihtimalim var.O da benden hoşlanıyor gibi İDİ. Bir ay önce aramız ballıydı.Ben biraz trip attım sonuç olarak uzaklaştı. Eskiden cano derdi (tabi saflığa yatıp ne? o ne demek ya? derdim ) kibar konuşurdu. Sohbetleri çok tatlıydı. bugün bana bacım dedi. bacım dedi yaaa moralim o kadar bozuk ki sene bitti bacım dedi aramız limoni açılmak istesem kesin hayır olmaz der ki ben gidip asla söyleyemem onu sevdiğimi belli de edemiyorum.Sürekli arkadaşıyla konuşuyorum. Onunla sohbet edemiyorum. sırf aradaki buzlar erisin diye soru sormaya gidiyorum. Şu an ne yapacağımı bilmiyorum. Eskiden aşk mı sevgi mi derdim yok öyle bişey derdim ama çok pişmanım şunu öğrendim asla büyük konuşmayacaksın. Şuan onu görsemde kötü oluyorum görmesem de ne yapacağımı bilmiyorum ne olur yardım edin!!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Şubat 2012       Mesaj #37
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben de aşıklar kervanına katılanlardan biriyim.Ancak bu aşk mı hoşlantı mı henüz bilmiyorum.Lise son öğrencisiyim ve okul bitti sayılır.Onu kaybetme ihtimalim var.O da benden hoşlanıyor gibi İDİ. Bir ay önce aramız ballıydı.Ben biraz trip attım sonuç olarak uzaklaştı. Eskiden cano derdi (tabi saflığa yatıp ne? o ne demek ya? derdim ) kibar konuşurdu. Sohbetleri çok tatlıydı. bugün bana bacım dedi. bacım dedi yaaa moralim o kadar bozuk ki sene bitti bacım dedi aramız limoni açılmak istesem kesin hayır olmaz der ki ben gidip asla söyleyemem onu sevdiğimi belli de edemiyorum.Sürekli arkadaşıyla konuşuyorum. Onunla sohbet edemiyorum. sırf aradaki buzlar erisin diye soru sormaya gidiyorum. Şu an ne yapacağımı bilmiyorum. Eskiden aşk mı sevgi mi derdim yok öyle bişey derdim ama çok pişmanım şunu öğrendim asla büyük konuşmayacaksın. Şuan onu görsemde kötü oluyorum görmesem de ne yapacağımı bilmiyorum ne olur yardım edin!!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Şubat 2012       Mesaj #38
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kizim.bügün.ane.okulda.arkadasim.bana.sana.asigim.dedi.bedeona.sordum.senne dedin.oda.bende.asigimdedim.benonanasil.yardim.edebilirim.cünkü.kizim.dokuz ya sinda
EMRE 27 - avatarı
EMRE 27
Ziyaretçi
7 Mart 2012       Mesaj #39
EMRE 27 - avatarı
Ziyaretçi
Ben birine aşık oldum.Adı İREM.Aynı sınıftayız.Aşık olduğumu söylediğimden beri benle konuşmuyordu.Ama artık çok konuşuyor.Artık derste hep bana bakıyor.Onu kendimden çok sewiyorum.NE YAPMALIYIM ? ? ? ? ?
OnlinePowerTime - avatarı
OnlinePowerTime
Ziyaretçi
7 Mart 2012       Mesaj #40
OnlinePowerTime - avatarı
Ziyaretçi
Aşkını açıkça ifade et.Bu seni rahatlatır.Gizli-Saklı bir yaşam olmaz.