Arama

Aşık oldum, ne yapmalıyım? - Sayfa 2

Güncelleme: 5 Aralık 2016 Gösterim: 50.457 Cevap: 139
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Temmuz 2011       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben birini çok sevdim oda beni sevdi 1 gün çıktık ama bn ayrıldım çünkü abim öğrendi ama 5 aydır onu hala seviyorum ve oda beni seviyoo napıcm bilemiyorum Msn Sad
Sponsorlu Bağlantılar
nicely - avatarı
nicely
VIP VIP Üye
18 Temmuz 2011       Mesaj #12
nicely - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ben birini çok sevdim oda beni sevdi 1 gün çıktık ama bn ayrıldım çünkü abim öğrendi ama 5 aydır onu hala seviyorum ve oda beni seviyoo napıcm bilemiyorum Msn Sad

Abiler herzaman böyledir izin vermez ve kız kardeşlerine zarar gelmesinden korkarlar bu onların doğalarında vardır, bir günlük çıkmayla hemen o kişiyi tanıyamazsınız zamana bırakın bence seven insan elbet bi çaba sarfeder ve bu çabayı bence erkek göstermeli sıkmayın canınızı yaşınızı bilemediğim için fazla bir yorum yapamıyorum .
Sponsorlu Bağlantılar
Birbirimize tutundukça ;Bıçakların ucu kapanacak.. ~Smiley9TenderMsn Inlove
eskisanat - avatarı
eskisanat
Ziyaretçi
19 Temmuz 2011       Mesaj #13
eskisanat - avatarı
Ziyaretçi
Msn Embarrassedolabildiğiniz kadar sabırlı olun ya da uzak durabildiğiniz kadar uzak gerçekten aşıksanız gözünüz kördür ne kadar aşıksanız son o kadar acı olur olur boşverin sabr edin çekin kendinize hobi bulun canınızın sıkılmasına izin vermeyin ve müzik dinlemeyin Msn Freeze

ve en önemlisi aşık olmaya,hoşlanmaya değil sevmeye özen gösterinMsn Point
Kızkapan - avatarı
Kızkapan
Ziyaretçi
19 Temmuz 2011       Mesaj #14
Kızkapan - avatarı
Ziyaretçi
Ben bu konuda tecrübeliyim önce kıza güven yoksa bana yaptığı gibi seni bırakır.Ben ikinci aşkımda her fırsattan yararlandım.Ama hala beni aldatan kızı hala unutamıyorum.Dediğim gibi aşk hafife alınıcak şey deyil on dokuz yaşıma kadar hiç bir kızla çıkmiycam.Ama sen yeni aşk elemanısın galiba en iyisi her fırsatı değerlendir...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Temmuz 2011       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
abi bakın iki güzel söz söyleyin çok yakınalcaksın ona çok ama çok samimi olunca sevgilin varmı ? diceksiniz sonrada yok dedigi zaman teklif edin
%75 kabul eder %10 düşünür %15 nedesem duygusu olur ve bu onu etkiler dostum innan
can9477 - avatarı
can9477
Ziyaretçi
11 Ağustos 2011       Mesaj #16
can9477 - avatarı
Ziyaretçi
Ben Annemin amcasının torununa feci halde aşık oldum. Hayatımda ilk defa ona aşık oldum. Son 1 senedir deliler gibi hep onu düşünüyorum. İkimizde 15 yaşındayız. Aramızda çok yakın bir ilişkide yok. Onun beni sevip sevmediğini bilmiyorum ama onu çok seviyorum. Msn Cry Msn Cry

NOT: Sakın onu unut, olmaz böyle birşey, yanlış bir ilişkiye başlıyorsun gibi cümleler sarf etmeyin. Ben onu unutamam... Msn Cry Msn Cry

Evet ona nasıl açılabilirim ???? Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Ağustos 2011       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben bbi oğlana aşık oldum kime söylesem gülüp geçiyor bizimkisi imkansız aşk unutmam için tavsiye artık bu saatten sonra sevgili olmamız imkansız
Berkay1 - avatarı
Berkay1
Ziyaretçi
20 Eylül 2011       Mesaj #18
Berkay1 - avatarı
Ziyaretçi
Bi kıza aşık oldum. facebook tan msj göndermeyi düşünüyorum. sorun olmazsa msj örnekleri yazarmısınız Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Eylül 2011       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben robert pattinsona aşığım onu çok seviyorum ne yapmam lazımm ? lütfen erken cevap verin Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Eylül 2011       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bence herseyin basi sabirr bende delli gibi birini seviyorumm amaa sabrdecegimm da beni seviyorsaa zatenn acilirr demiii