Arama

Tüketici hakları ile ilgili sorumu cevaplar mısınız? - Sayfa 13

En İyi Cevap Var Güncelleme: 26 Temmuz 2016 Gösterim: 46.569 Cevap: 159
Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
15 Nisan 2011       Mesaj #121
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ingilizce eyıtım seti aldım satarken farklı anlatılar bakınca cok farklı oldugunu öyrendim alalı 3 gün oldu yedi gün içinde iade edebilirsin dediler ama bana yardımcı olmuyolarsözleşmedede 7 gün içinde iade edebilirsiniz dediler lütfen yardımcı olun bana teşekür ederim

İlk başvuruyu, ürünü aldığınız yere yapmalısınız.
Sponsorlu Bağlantılar
Sonuç alamazsanız aşağıdaki linklerden yararlanınız.

TU-MER Tüketici Hakları Merkezi

Tüketici Hakları Derneği - Ankara (Adres - Telefon Numarası)

Temel Tüketici Hakları
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Nisan 2011       Mesaj #122
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
garanti belgesi imzalanan ürünü hatasız olduğu halde geri verebilirmiyim
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Nisan 2011       Mesaj #123
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben nisan ayının 2 sinde epilla sir ağda makinası aldım tanıtım yapan kişi acısız dedi fakat dedikleri gibi değil ve ben ürünü aldıktan sonra 6 gün içinde aradım ürünü kullanamıyorum ya başka ürünle değitirelim yada iade yapalım diye fakat iade yada değişim yapamıyorlarmış ayrıca nette araştırdım benim aldığım cihaz 130 tl çok pahalı geldi kullanamıyorum geri vermek istiyorum ama ısrarla iade yapılmaz diyorlar ben ise tüketici olarak ne yapabilirim hakkımı alabilirmiyim lütfen cevap yazabilirmisiniz teşekkürler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Mayıs 2011       Mesaj #124
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm ben bi çamaşır makinası aldım 2 ay önce. fakat makinam temiz yıkamıyor 3 kez servis geldi ve sorun olmadığını söyledi deterjanımı en iyilerinden aldım ama hala temiz yıkamıyor servis kendisi çamaşır koydu deterjanı ve programı ayarladı ama gene yıkamadı servis yıkamasını beklemediği için sonucu görmüyor fabrikayı aradım yardımcı olmadılar müşteri hizmetleri makina sağlam diyor ama ben memnun değilim ne yapmalıyım?????
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Mayıs 2011       Mesaj #125
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
tabiki aldığın fiyata değiştirebilirsin.. aldığın günün tarihinde fiyat neyse o dur
Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
18 Mayıs 2011       Mesaj #126
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

garanti belgesi imzalanan ürünü hatasız olduğu halde geri verebilirmiyim

Alıntı

ben nisan ayının 2 sinde epilla sir ağda makinası aldım tanıtım yapan kişi acısız dedi fakat dedikleri gibi değil ve ben ürünü aldıktan sonra 6 gün içinde aradım ürünü kullanamıyorum ya başka ürünle değitirelim yada iade yapalım diye fakat iade yada değişim yapamıyorlarmış ayrıca nette araştırdım benim aldığım cihaz 130 tl çok pahalı geldi kullanamıyorum geri vermek istiyorum ama ısrarla iade yapılmaz diyorlar ben ise tüketici olarak ne yapabilirim hakkımı alabilirmiyim lütfen cevap yazabilirmisiniz teşekkürler

Alıntı

slm ben bi çamaşır makinası aldım 2 ay önce. fakat makinam temiz yıkamıyor 3 kez servis geldi ve sorun olmadığını söyledi deterjanımı en iyilerinden aldım ama hala temiz yıkamıyor servis kendisi çamaşır koydu deterjanı ve programı ayarladı ama gene yıkamadı servis yıkamasını beklemediği için sonucu görmüyor fabrikayı aradım yardımcı olmadılar müşteri hizmetleri makina sağlam diyor ama ben memnun değilim ne yapmalıyım?????

İlk başvuruyu, ürünü aldığınız yere yapmalısınız.
Sonuç alamazsanız aşağıdaki linklerden yararlanınız.

TU-MER Tüketici Hakları Merkezi

Tüketici Hakları Derneği - Ankara (Adres - Telefon Numarası)

Temel Tüketici Hakları
gurcaan - avatarı
gurcaan
Ziyaretçi
23 Mayıs 2011       Mesaj #127
gurcaan - avatarı
Ziyaretçi
Bir elektrikli traş makinesi aldım. Makinenin sakalımı kesmemesi durumunda iade edebilirmiyim şeklinde ki bir soru karşısın da satıcı elemen "böyle bir durumda yetkili servisin hazırlayacağı hasar raporu sayesinde ürünü geri alabiliriz" demişti. Ancak makine sakalımı kesmedi ve ben yetkili servise başvurdum. Servis, sağlam bir ürüne hasar raporu yazamayacaklarını söyledi. Şimdi bu durumda satıcı ürünü geri alır mı ne yapmam gerekir.
erginay - avatarı
erginay
Ziyaretçi
31 Mayıs 2011       Mesaj #128
erginay - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba,
5 ay önce satın aldığım 2 kişilik idaş yatakta çökmeler meydana geldi.hiçbir muhatap bulamıyorum.yıllık geçerli sözde garanti belgesi ile kalakaldıkMsn Cry.Bu konuda yapabileceğim neler var,öğrenmek isterim.

iyi çalışmalar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Haziran 2011       Mesaj #129
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
2, el bi araba aldım 3 gün sonra motoru kitlendi ve 3000,00 tl lik masraf ouştu. aldığım kişiyi aradım kesinlikle beni ilgilendirmiyo noter satış sözleşmesinde: aracı gördüm, beğendim ve bedelin tamamını ödeyerek aldım ibaresini söyleyerek hiç bir hakkım olmadığını söylüyor... bu konuda benim bi kanuni hakkım varmı?
DERUNİ - avatarı
DERUNİ
Ziyaretçi
1 Haziran 2011       Mesaj #130
DERUNİ - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

2, el bi araba aldım 3 gün sonra motoru kitlendi ve 3000,00 tl lik masraf ouştu. aldığım kişiyi aradım kesinlikle beni ilgilendirmiyo noter satış sözleşmesinde: aracı gördüm, beğendim ve bedelin tamamını ödeyerek aldım ibaresini söyleyerek hiç bir hakkım olmadığını söylüyor... bu konuda benim bi kanuni hakkım varmı?

Kesinlikle doğru demiş ikinci el garanti kapsamında olmadığından dolyı konunuzla ilgili yasal bir düzenleme yoktur