Arama

PC Teknik Destek (Soru - Cevap) - Sayfa 163

Güncelleme: 2 Aralık 2013 Gösterim: 905.685 Cevap: 2.932
olgn - avatarı
olgn
Ziyaretçi
8 Haziran 2007       Mesaj #1621
olgn - avatarı
Ziyaretçi
YA ARKADASLAR BUGUN SPİDERMAN 3 DİE Bİ OYUN ALDIM AMA YUKLEYEMİYORUM TAM YUKLEME BAŞLIYCAK BAŞKA Bİ YUKLEME DEVAM EDİYOR.ÖNCE ONU TAMAMLAYIN DİYE Bİ UYARI GELİO NAPCAM BİŞİ SOLEİN
Sponsorlu Bağlantılar
power_xox - avatarı
power_xox
Ziyaretçi
9 Haziran 2007       Mesaj #1622
power_xox - avatarı
Ziyaretçi
Ağa benim firefoxta dosyalar çok yavaş iniyo flashget de çalıştıramıyorum
Sponsorlu Bağlantılar
Teknixs - avatarı
Teknixs
Ziyaretçi
10 Haziran 2007       Mesaj #1623
Teknixs - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
olgn adlı kullanıcıdan alıntı

YA ARKADASLAR BUGUN SPİDERMAN 3 DİE Bİ OYUN ALDIM AMA YUKLEYEMİYORUM TAM YUKLEME BAŞLIYCAK BAŞKA Bİ YUKLEME DEVAM EDİYOR.ÖNCE ONU TAMAMLAYIN DİYE Bİ UYARI GELİO NAPCAM BİŞİ SOLEİN

Aldığınız oyun cd'sinde bir problem olabilir. Satıcınızla bağlantı kurmanız en iyi çözüm olacaktır.

Alıntı
power_xox adlı kullanıcıdan alıntı

Ağa benim firefoxta dosyalar çok yavaş iniyo flashget de çalıştıramıyorum

Geçici bir problemde olabilir biraz daha detaylı bilgi vermeniz lazımki çözüm bulalım bağlantınız yavaşta neden yavaş? Yavaşlamadan önce kurduğunuz herhangi bir program yada donanım güncellemesi modem değişimi v.s....
yanlız_kurt - avatarı
yanlız_kurt
Ziyaretçi
10 Haziran 2007       Mesaj #1624
yanlız_kurt - avatarı
Ziyaretçi
selam
benim bir sorunum var Öncelikle yanlış yere başlık açtığım işin özür dilerim

ben kızımı internetten ilkögretim'e kaydetmek istiyorum fakat siteye girdiğimde bana

Server Error in '/IlsisWebNet' Application.

The resource cannot be found.

Description: HTTP 404. The resource you are looking for (or one of its dependencies) could have been removed, had its name changed, or is temporarily unavailable. Please review the following URL and make sure that it is spelled correctly.

Requested Url: /IlsisWebNet/OgrenciKayit/Basvuru/eko02000.aspx

Version Information: Microsoft .NET Framework Version:1.1.4322.2300; ASP.NET Version:1.1.4322.2300

bu mesajı veriyor.... oysa bende NET Framework 2.0 yüklü busorunu nasıl gidereceğim konusunda bana yardımcı olursanız sevinirim.. şimdiden teşekkür ediyorum...
Teknixs - avatarı
Teknixs
Ziyaretçi
10 Haziran 2007       Mesaj #1625
Teknixs - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
yanlız_kurt adlı kullanıcıdan alıntı

selam
benim bir sorunum var Öncelikle yanlış yere başlık açtığım işin özür dilerim

ben kızımı internetten ilkögretim'e kaydetmek istiyorum fakat siteye girdiğimde bana

Server Error in '/IlsisWebNet' Application.

The resource cannot be found.

Description: HTTP 404. The resource you are looking for (or one of its dependencies) could have been removed, had its name changed, or is temporarily unavailable. Please review the following URL and make sure that it is spelled correctly.

Requested Url: /IlsisWebNet/OgrenciKayit/Basvuru/eko02000.aspx

Version Information: Microsoft .NET Framework Version:1.1.4322.2300; ASP.NET Version:1.1.4322.2300

bu mesajı veriyor.... oysa bende NET Framework 2.0 yüklü busorunu nasıl gidereceğim konusunda bana yardımcı olursanız sevinirim.. şimdiden teşekkür ediyorum...

Görünüşe göre sizin girdiğiniz sitede bir sorun var. Hemen kendinizde hatayı aramayın. Biraz bekleyin ve arayla tekrar deneyin. Web sayfasında sorun var çünkü...
silentscream_1 - avatarı
silentscream_1
Ziyaretçi
11 Haziran 2007       Mesaj #1626
silentscream_1 - avatarı
Ziyaretçi
Mrb arkadaşlar.Benim günlerdir uğraştığım fakat içinden çıkamadığım bir sorunum var.xp pro sp2 kurulu bilgisayarımda pencereleri simge durumunu aldığımda simge durumuna aldığım pencere kayboluyo.Alt+tab ile geçiş yapabiliyorum sadece.aynı zamanda başka bir pencere açtığımda önceki pencerede aynı şekilde kayboluyo.bir ayarmı karıştırdım bilmiyorum ama bu sorun beni bayağı bir sıkıntıya sokuyo.bilgisayarıma format atalı 1 ay anca olmuştur.lütfen format atmadan bu sorunu çözmemde yardımcı olun.şimdiden hepinize teşekkür ediyorum.
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
11 Haziran 2007       Mesaj #1627
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
ahmetgns adlı kullanıcıdan alıntı

Windows XP MediaCenter E 2005'e Internet Explorer 7 Türkçe yükleyemedim (işletimsisteminin dilini desteklemiyor dedi). İngilizce yükledim, bunu türkçeleştirmenin veya Türkçe kuruluma o hata mesajını yoksaydırmanın bir yöntemi var mı? Teşekkürler

Alıntı
ekimkaan adlı kullanıcıdan alıntı

bilgisayarıma microsoft un kendi sitesinden explorer 7 Türçe indirdim fakat programın tamamı ayarlar dahil ingilizce .. başka bir yerden indirdim bu seferde işletim sisteminiz geçerli dili desteklemiyor şeklinde uyarı verdi..explorer7 yi nasıl Türkçe yapabilirim acaba..?

Alıntı
ahmetgns adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşım işletim sistemin Media Center di mi? Bence sen siteden Türkçesini indirmedin, İngilizcesini indirdin. Artı, bir çözüm bulamadım ben buna. Yani içindeki dosyaları tamamen türkçe versiyonun dosyalarıyla değiştirdim, hiçbirşey değişmedi. Sanırım Türkçeyle ilgili şeyler Windows'un başka klasörlerinde saklanıyor. Doğrudan Program Files/Internet Explorer klasöründe değil.

Not: Bir dahaki sefere forumda arama yaptırın, olaki sorununuz daha önce sorulmuştur ve cevaplar verilmiştir.

Galiba ben bu soruna bir çözüm buldum, henüz denemeye fırsatım olmadı ama sanki olacak gibi. IE7 İngilizce kurduktan sonra şu adresten gerekli dosyayı indirip kurucaz ve IE7 'miz Türkçe olacak. Download details: Windows Internet Explorer 7 MUI Pack for Windows XP SP2
ekimkaan, bu yöntem sorunu çözdüyse teşekkürünü bekliyorum ki bir işe yaradı mı merak ediyorum.
Teknixs - avatarı
Teknixs
Ziyaretçi
11 Haziran 2007       Mesaj #1628
Teknixs - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
silentscream_1 adlı kullanıcıdan alıntı

Mrb arkadaşlar.Benim günlerdir uğraştığım fakat içinden çıkamadığım bir sorunum var.xp pro sp2 kurulu bilgisayarımda pencereleri simge durumunu aldığımda simge durumuna aldığım pencere kayboluyo.Alt+tab ile geçiş yapabiliyorum sadece.aynı zamanda başka bir pencere açtığımda önceki pencerede aynı şekilde kayboluyo.bir ayarmı karıştırdım bilmiyorum ama bu sorun beni bayağı bir sıkıntıya sokuyo.bilgisayarıma format atalı 1 ay anca olmuştur.lütfen format atmadan bu sorunu çözmemde yardımcı olun.şimdiden hepinize teşekkür ediyorum.

Bu sorunla karşılaşmadan önce yaptığınız işlemleri keşke hatırlasaydın. Soruna neden olan bir ayar değiştirilmiş. Buna bir virüste neden olmuş olabilir. Tam birşey söylemek imkansız. Bir öneri verebilirim ama işe yarıyacağı garantisi veremem sadece denemeniz gerekli...

Şimdi Bilgisayarım simgesine tıklayın önünüze gelen pencereden Araçlar sekmesinden Klasör seçeneklerini seçin....

(Resimleri takip edin lütfen)

adszka3

Resimlerde de gördüğünüz gibi ilk önce Genel sekmesini seçip en alttaki Varsayılanı Yükle seçeneğini seçip Uygula tuşuna basıcaz....

yakalama1eb2

Sonrasında Görünüm sekmesini seçip yine en alttaki Varsayılanı Yükle seçeneğini tıklayıp Uygula ve ardından Tamam düğmelerini kullanıp işlemimizi tamamlıyacağız ama dediğim gibi işe yarramı bilmiyorum. Deneyin...

yakalama2xu3

Sorununuzun ihşallah çözüme ulaşır kolay gelsin...

arda_gs - avatarı
arda_gs
Ziyaretçi
11 Haziran 2007       Mesaj #1629
arda_gs - avatarı
Ziyaretçi
Ben kendi bilgisayırımda çok ugraştıgım ama herşeyi yapıp bilgisayarın ihtiyacı olan herşeyi buldum ama sık kullanılanlara eklenen internet dosyasının açılmamasının sebebi:Bilgisayarınızdan herhangi bir şey silerken yanlış bi hamle yapar farkında olmaz o sırada bilgisayarın herhangi bi yerinde bi hata oluşur bu sık kullanılanlara eklenen internet dosyasının açılmama sebebi budur ve bunun gibi belki fark etmiceksiniz ama ileride bilgisayarda daha farklı sorular çıkacak
Teknixs - avatarı
Teknixs
Ziyaretçi
11 Haziran 2007       Mesaj #1630
Teknixs - avatarı
Ziyaretçi
Herkeze çok teşekkür ederim. Msxlabs ta yeteri kadar insanlarla bilgilerimi paylaşmaya çalıştım.
Artık sürekli takıldığım PC/Internet Teknik Destek konu başlığı ve diğer konu başlıkları altında bulunmayacağım.
Yardımım dokunan ve saygı gösteren herkeze buradan TEŞEKKÜR ederim.

Sorunlar bitmez asla bitmez ama çözüm bulan birileri mutlaka vardır....