Arama

PC Teknik Destek (Soru - Cevap) - Sayfa 21

Güncelleme: 2 Aralık 2013 Gösterim: 904.690 Cevap: 2.932
remeoo - avatarı
remeoo
Ziyaretçi
24 Aralık 2005       Mesaj #201
remeoo - avatarı
Ziyaretçi
slm millet benim bir sorunum var bilgisayara format atmadan 2 ye bölmek istiyorum bu konyda bana yardımcı olabilirmisiniz
Sponsorlu Bağlantılar
Alex_Taylor - avatarı
Alex_Taylor
Ziyaretçi
24 Aralık 2005       Mesaj #202
Alex_Taylor - avatarı
Ziyaretçi

Yapmak İstediginiz İşlemi Win xp Makinalarda Yapabiirisiniz.Ancak Bunu gerçekleştirdiginiz Takdirde Neler Gerçekleşicek Bakalım
Sponsorlu Bağlantılar

• İkiye Ayırdığınız Bölümde Hiç Bor Dosya Kalmıcaktır.
  • Çalıştırmak İstediğiniz Programlar Hata Vericektir.
  • İşletim Sisteminizin Çalışmaması Bile Söz Konusu.

hellboys - avatarı
hellboys
Ziyaretçi
24 Aralık 2005       Mesaj #203
hellboys - avatarı
Ziyaretçi
Sata harddiske format atmayı bilen bir arkadaş detaylı açıklama yapabilir mi acaba ?SATA larda anakart driverinden sata driverini diskete atıp format sırasında disketten hardiski tanıtıyomuşuz fakat ben sata driverini bir türlü bulamadım anakart cd sinde satayla ilgili hiç bişe yok...
Alex_Taylor - avatarı
Alex_Taylor
Ziyaretçi
24 Aralık 2005       Mesaj #204
Alex_Taylor - avatarı
Ziyaretçi

Anakartın Markasını Ögrenebilirmiyim ?
hellboys - avatarı
hellboys
Ziyaretçi
26 Aralık 2005       Mesaj #205
hellboys - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Alex_Taylor adlı kullanıcıdan alıntı

Anakartın Markasını Ögrenebilirmiyim ?

anakart asus bu yeterli deilse arkadaşdan tam olarak modelini alırım ilgin için saol Alex ben modeli öğrenip sana ulaşırım
kadir34 - avatarı
kadir34
Ziyaretçi
26 Aralık 2005       Mesaj #206
kadir34 - avatarı
Ziyaretçi
merhaba arkadaşlar benim bilgisayarım kilitlenim duruyor neden yapıyor bir türlğü çözemedim arkadaşlar
boucler - avatarı
boucler
Ziyaretçi
26 Aralık 2005       Mesaj #207
boucler - avatarı
Ziyaretçi
slm arkadaslar mozilladan sitenin birinden bi exe uzantılı bi klasör indirdim ama inerken bi ara internet gitti ve yarım kaldı ve exe dosyası yüklenmeden belgelerimin içinde kaldı sil dediğimde ise baskası yada baska bir program kullanıyor diye hata verip silmiyo güvenli modda actıgımda isede aynı hatayı veriyor bunu cmd yazıp her hangi bir komutla silebilirmiyim dosya belgelerimin içinde bi klasörde ...Msn CryMsn Cry bunu nasıl silebilirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Aralık 2005       Mesaj #208
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
boucler adlı kullanıcıdan alıntı

slm arkadaslar mozilladan sitenin birinden bi exe uzantılı bi klasör indirdim ama inerken bi ara internet gitti ve yarım kaldı ve exe dosyası yüklenmeden belgelerimin içinde kaldı sil dediğimde ise baskası yada baska bir program kullanıyor diye hata verip silmiyo güvenli modda actıgımda isede aynı hatayı veriyor bunu cmd yazıp her hangi bir komutla silebilirmiyim dosya belgelerimin içinde bi klasörde ...Msn CryMsn Cry bunu nasıl silebilirim

Mozilla indirme anında bir çeşit program kilitleme kullanır yarım kalanları daha sonra indirmeniz için o yüzden bu çeşit silmeyi yapamasınız şu yönelgeleri takip edin :.. Mozilla'yı açın üst bardaki sekmelerden Araçlar > İndirme yöneticisini seçin (Ctrl+Y) çıkan penceredeki ilgili indirme dosyasını gözündeki "vazgeç" tuşunu kullanarak iptal edin sorununuz muhtemelen düzelecektir > kolay gelsin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Aralık 2005       Mesaj #209
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
kadir34 adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba arkadaşlar benim bilgisayarım kilitlenim duruyor neden yapıyor bir türlğü çözemedim arkadaşlar

Açıklayıcı bilgi verin örnek ne zaman kilitleniyor veya hangi durumlarda kilitleniyor işletim sistemi ne? :...zira bir neden olmadan sorun çözülmez :... nedeni öğrensek sorunu çözmeğe çalışırız :.. bu arada kilitlenme anında Ctrl+Alt+Delete tuş kombinasyonu ile win görev yöneticisini ekrana alın (her ne olursa olsun görev yöneticisi ekrana gelir ) :.. Uygulamalar sekmesi altında hangi programın "yanıt vermediğini" tespit edin ve alt bardaki "Görevi sonlandır" tuşu ile durdurun olayı kilitlenme muhtemelen son bulacaktır :.. kilitlenme devam ediyorsa makina bileşenlerini de mesajınıza ekleyin > kolay gelsin
boucler - avatarı
boucler
Ziyaretçi
27 Aralık 2005       Mesaj #210
boucler - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
HerCahi adlı kullanıcıdan alıntı

Mozilla indirme anında bir çeşit program kilitleme kullanır yarım kalanları daha sonra indirmeniz için o yüzden bu çeşit silmeyi yapamasınız şu yönelgeleri takip edin :.. Mozilla'yı açın üst bardaki sekmelerden Araçlar > İndirme yöneticisini seçin (Ctrl+Y) çıkan penceredeki ilgili indirme dosyasını gözündeki "vazgeç" tuşunu kullanarak iptal edin sorununuz muhtemelen düzelecektir > kolay gelsin

ya ben o indirme yöneticisindende direk x den le kapattım sonra temizle dedim hepsini ordanda gitti vazgec diyemeden silindi yani indirme yöneticisindende acaba mozillanın da tuttugu alt klasörleri biliyonuz mu bu dosyaları explorer tutuluyo mesela mozillada tutulan alt klasör lazım galibaa