Arama

PC Teknik Destek (Soru - Cevap) - Sayfa 31

Güncelleme: 2 Aralık 2013 Gösterim: 906.038 Cevap: 2.932
jamoka - avatarı
jamoka
Ziyaretçi
19 Ocak 2006       Mesaj #301
jamoka - avatarı
Ziyaretçi

ya ben masaüstünü göster simgesini sildimm yanlışlıklaa ve otomatik olarak kısayoluda silindi ...
Sponsorlu Bağlantılar

şimdi onu nasıl geri getirebilirimm... maalesef geri dönüşüm kutusundanda alamıyorum..Msn Cry Msn Cry Msn Thinking

cok acil yardım edebilirseniiz cok seviniriim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Ocak 2006       Mesaj #302
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
jamoka adlı kullanıcıdan alıntı

ya ben masaüstünü göster simgesini sildimm yanlışlıklaa ve otomatik olarak kısayoluda silindi ...

Sponsorlu Bağlantılar
şimdi onu nasıl geri getirebilirimm... maalesef geri dönüşüm kutusundanda alamıyorum..Msn Cry Msn Cry Msn Thinking

cok acil yardım edebilirseniiz cok seviniriim

Masa Üstüne Sağ Tıkla Özelliklere Gir Masaüstü'ne Tıkla Masa Üstünü Özelleştir Yerinden Ayarlıyabilirsin.
jamoka - avatarı
jamoka
Ziyaretçi
19 Ocak 2006       Mesaj #303
jamoka - avatarı
Ziyaretçi
tesekkur ederim ilgilendiigin icinMsn Wink

onu biliyodum ama masaüstü simgelerinin içinde o yok yani masaüstünü göster yok Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Ocak 2006       Mesaj #304
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Resimde Gösterildiği Gibi!

jamoka - avatarı
jamoka
Ziyaretçi
19 Ocak 2006       Mesaj #305
jamoka - avatarı
Ziyaretçi
Msn Sad evet biliyorum ama demek istediğim şu orda masaüstünü göster simgesi yok ben onu sildimm

Oh bee yaptıııımmm Msn Happy)))) cok farklı bi yoluu varmıışş ama olduu sonundaaaaMsn Grin Msn Grin

sizinlede paylasiyimmm notepad i açıp

[shell]
command=2
iconfile=explorer.exe,3
[taskbar]
command=toggledesktop

bu formülü yazıp desktop.scf olarak kaydediyoruzz bu kadar hemen oluyoMsn Happy
Son düzenleyen Blue Blood; 19 Ocak 2006 13:00 Sebep: flood
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Ocak 2006       Mesaj #306
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
jamoka adlı kullanıcıdan alıntı

Msn Sad evet biliyorum ama demek istediğim şu orda masaüstünü göster simgesi yok ben onu sildimm

Oh bee yaptıııımmm Msn Happy)))) cok farklı bi yoluu varmıışş ama olduu sonundaaaaMsn Grin Msn Grin

sizinlede paylasiyimmm notepad i açıp

[shell]
command=2
iconfile=explorer.exe,3
[taskbar]
command=toggledesktop

bu formülü yazıp desktop.scf olarak kaydediyoruzz bu kadar hemen oluyoMsn Happy

başka yöntemi > alt barda fare ile boş alana sağ tıklayın > araç çubukları > masa üstü > kolay gelsin
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
20 Ocak 2006       Mesaj #307
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
akyal adlı kullanıcıdan alıntı

"Ağır Ağabey",

Baktım, herkesin yükü Sizde "bi de ben yükleyeyim" dedim...Msn Happy

Yaklaşık bir aydır (geç de olsa) Firefox'a terfi ettim; ancak, Msxlabs'a özel bir sorun yaşıyorum:

Msxlabs'a bir ileti eklerken kopyala-yapıştır özelliğini kullanamıyorum; sağ tık menüsünde ne "Kopyala" ne de "Yapıştır" sekmesi gözüküyor. Sonuçta, çıkıp, İnternet Explorer'la girip yazmak zorunda kalıyorum...

Bu sorunu yalnızca Msxlabs'ta yaşadığım için nedenini Firefox acemiliğime de veremiyorum...

Nedeni ve çözümü hakkında kısa bir yanıt verebilirseniz çok sevinirim; şimdiden sağol, varol!..

Not: Sorunun çapı büyüdü... Bu iletiyi İE'da yazdım; kaydetmeden önce baktım, İE'da da aynı sorun başladı: yazıyı vurgulayıp sağ tıklıyorum; yalnızca "Yapıştır" sekmesi görünüyor... (İletinin yazımı bir dakikayı geçerse, "Kaydet" dediğimde sanki konuk üye olarak yazmışım gibi "Kaydol" sayfasının açılıyor olması ve dolayısiyle yazılanın da kaybolması ayrı ve eski bir sorun ve de kopyalayamamayla birleşince...)

Hemen hemen bütün web tarayıcılarda kes, kopyala, yapıştır kısayolları aynıdır.

Yazınızı seçtikten sonra CTRL + C yaparak kopyalayabilir, CTRL + V yaparak da yapıştırabilirsiniz. CTRL + X kombinasyonu da kesme işlemi için...

Muhtemelen zaten bunları biliyordunuz ama sağ tıkladığınızda menüde "Kopyala" seçeneğinin olmaması, bu kısayol tuşlarının pasif olduğu anlamına gelmiyor, buna dikkatinizi çekmeye çalıştım. (vBulletin ile alakalı bir durum bu)
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
renegade_turk - avatarı
renegade_turk
Ziyaretçi
20 Ocak 2006       Mesaj #308
renegade_turk - avatarı
Ziyaretçi
Turkiye herkeze selam arkadaslar bu siteye girdigimden beeri cok hosuma gidiyo iste dedigim tam bana gore dedigim tek site sanki Msn Wink . yaklasik 3 aydir ugrasiyorum ama artik kafam tarhana corbasi gibi oldu .. bu dijital tv kartini pc ye tanitiyorum programlarini yukluyorum.. taramasisini yapiyorum ama bir yerde eksik var .. bana ve benim gibi arkadaslaara bilgilerimizi paylasmaya calisiyorum ..

Mutlu ve sevgi dolu bir evren icin ben EVET dedim...Msn Happy
akyal - avatarı
akyal
Ziyaretçi
20 Ocak 2006       Mesaj #309
akyal - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı

Hemen hemen bütün web tarayıcılarda kes, kopyala, yapıştır kısayolları aynıdır.

Yazınızı seçtikten sonra CTRL + C yaparak kopyalayabilir, CTRL + V yaparak da yapıştırabilirsiniz. CTRL + X kombinasyonu da kesme işlemi için...

Muhtemelen zaten bunları biliyordunuz ama sağ tıkladığınızda menüde "Kopyala" seçeneğinin olmaması, bu kısayol tuşlarının pasif olduğu anlamına gelmiyor, buna dikkatinizi çekmeye çalıştım. (vBulletin ile alakalı bir durum bu)

Sn. Admin,

Yanıtınız için çok çok sağolun!..

90'dan bu yana sıradan bir b.sayar kullanıcısıyım; başlarken kısa kursuna da gittim; ancak, (fare tembelliğinden) klavye kısayollarına oldum olası ilgi duymadım; Yukarda dedikleriniz -en klasiklerinden olduğu için- iyi bildiğim 3-5 kısayolun içine giriyordu; ama, fare işe yaramayınca, klavyeyle hallolacağı aklıma bile gelmedi...Msn Happy

Saygılar...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Ocak 2006       Mesaj #310
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
renegade_turk adlı kullanıcıdan alıntı

Turkiye herkeze selam arkadaslar bu siteye girdigimden beeri cok hosuma gidiyo iste dedigim tam bana gore dedigim tek site sanki Msn Wink . yaklasik 3 aydir ugrasiyorum ama artik kafam tarhana corbasi gibi oldu .. bu dijital tv kartini pc ye tanitiyorum programlarini yukluyorum.. taramasisini yapiyorum ama bir yerde eksik var .. bana ve benim gibi arkadaslaara bilgilerimizi paylasmaya calisiyorum .. Mutlu ve sevgi dolu bir evren icin ben EVET dedim...Msn Happy

Bir slot destekli veya usb destekli dış iç ünite takıldığı sırada önce sürücü yüklenir sonra da sisteme tanıtımı yapılır :...sizdeki eksik bildirimleriniz için açıklayıcı olun :..işletim sisteminiz xp olduğunu varsayarak ekle/kaldırdan yüklediklerinizi silin :... sonra tv kartın ana yazılımını ve varsa teletex yazılımını yükleyin :... makinanızı kapayıp açın :..muhtemelen yeni bir bileşen bulduğunu rapor edecek ve yükleme işlemi yapacaktır :..bu arada yüklemeyi otomatik yaptırın muhtemelen gelecek "bu sürücü digital olarak imzalanmamış" ibaresinde "devam et" tuşu ile sihirbazı tamamlayın son safhada size masa üstü ikonu istermisiniz diye sorsa kutusunu işaretleyin ve bitirin kurulumu :..anten girişini sağlayın, ikonu tıklayın çalışsın bu kadar basit :.."1 eksik var" demekteki maksadınız nedir bilemem de bu anlatımın dışında fazladan bir işlem yapılamaz > kolay gelsin