Arama

Kuzenime aşık oldum, açılamıyorum sizce ne yapmalıyım? - Sayfa 15

En İyi Cevap Var Güncelleme: 2 Temmuz 2021 Gösterim: 143.922 Cevap: 193
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Ağustos 2013       Mesaj #141
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Öncelikle şunu söylemek istiyorum "kalbine kimse söz geçiremez." Evet bende aşık oldum kuzenime 19 yaşında erkeğim.İnanın bana unutmaya o kadar çok çalıştım o kadar çok çabaladım ki ama olmadı unutamıyorum 4 yıldır böyleyim başlarda hoşlantı zannediyordum ama zaman geçtikçe bu duygunun aşk olduğunu anladım.Şimdi açıl diceksiniz ama o kadar kolay değil eğer ya oda bana aşık değilse? onun o halini görmeye dayanamam bu riski göze alamam o benim için çok kıymetli dokunmaya bile kıyamıyorum ona ve açılamadığım söyleyemediğim hergün daha çok içim acıyor, geceleri ağlıyorum ben böyle bir insan değildim zaten.Elim kolum bağlı olanları izliyorum ve sanki her geçen gün elimden kayıp gidiyor.Belli etmeye çalışıyorum ama olmuyor samimi mi davranmaya çalışıyor yoksa oda bana karşı birşey besliyor mu anlamıyorum, yaşayıp gidiyorum işte eğer olurda birgün buraya denk gelirse sesleniyorum ona; "fg Orman gözlüm seni deliler gibi seviyorum anla artık beni lütfen.Ve beni affet."
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Ağustos 2013       Mesaj #142
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ayıplayanlar falan görüyorum bende cok karsıydım buna fakat hiç görmedigim 2. derece kuzenimle 3 gün gecirdim ve gittiginden beri bir an olsun aklımdan cıkmıyor.ailemde akraba evlilikleri cok sık olmasa da var ama ailelerin tepkisi ne olur o ne der bilmiyorum ama böyle yasamak benim için gercekten cok zor her gün her saniye acı cekmek zor
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Ağustos 2013       Mesaj #143
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben kuzenimi çok seviyorum ayrıca benden 2 yaş küçük napmalıyım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Eylül 2013       Mesaj #144
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

bende kuzenime aşığım ama bu imkansız yüzüne abi diyorum benden 5 yaş büyük abi dediğiniz birine nasıll seni seviyorum diyebilirsiniz aşkım nasıl diyebilirsiniz dediğiniz gibi kuzen dediğin kardeştir kardeşine aşık olamazsınız unutamazsanız onu başka biriyle gördüğünüzde canınız çk yanar hele de düğününe gittiğinizi düşünsenize ( düğününe gidebilrmisiniz ben gidemem yüzüne bile bakamam zaten bakamıyorum kendimden utanıyorum onu svdiğim için) en iyisi başkasını seviyorum diyerek kendinizi kandırın yada en güzeli onu sevdiğinizi ona hissettirin olmadı derseniz onunla sık sık bir araya gelmeyin bende size yazdıklarımın deneme aşamasındayım

bende tam tersi bisey yasiyorum ama bir oninda benden hoslandigmi düsunuyorum sürekli kacamak bakislar atiyo sarılırken kokumu icime felan cekiyo ama ben vaz gecme taraftarıyım BU arada nerde olduginuda sölede belkide sensindir Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Eylül 2013       Mesaj #145
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kuzenime asik oldum
NoMoreTime - avatarı
NoMoreTime
Ziyaretçi
12 Eylül 2013       Mesaj #146
NoMoreTime - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar tamam hadi sevgili oldunuz diyelim hiç evlenmeyecek misiniz akraba evliliği diye bir şey var bence aklınızdan çıkartın tavsiyemm Msn Wink
0987654321 - avatarı
0987654321
Ziyaretçi
14 Eylül 2013       Mesaj #147
0987654321 - avatarı
Ziyaretçi
meraba ben 12 yasindayim ve kuzenime asik oldum kuzenimse 19 yasinda.onunla konusurken dilim tutluyorve onunla konusamiyorum.onu gece uyurken uykumda goruyorum.lutfen bana yardim edin ona acilamiyorum ama bi sorunumuz daha var biliyorum beni seviyormu yoksa sevmiyormu
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Eylül 2013       Mesaj #148
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
0987654321 adlı kullanıcıdan alıntı

meraba ben 12 yasindayim ve kuzenime asik oldum kuzenimse 19 yasinda.onunla konusurken dilim tutluyorve onunla konusamiyorum.onu gece uyurken uykumda goruyorum.lutfen bana yardim edin ona acilamiyorum ama bi sorunumuz daha var biliyorum beni seviyormu yoksa sevmiyormu

kardesim bi bilsen ben ne haldeyim bir bilsen kalbim cikicak bu gidisle...ona soyliyemiyorumda yemek yiyemiyorum agzim kuruyor,deliricam...aklimdan ise hic cikmiyor...birde senin dediyin gibi beni seviyormu sevmiyormu?beni sevmediyini dusunuyorum cunlku beni sadece kuzen olarak goruyor...dogru birsey deil olmamasi gereken birsey ama elimden birsey de gelmiyor yandim ...kimseye soyliyemiyorum,ona soyleyemiyorum,kendi atesimde yanicam bu gidisle...en azindan buraya yazdim dertlesiyim diye....insallah bu ask biter umarim belki ozaman acilirim boyle olmustum sana karsi felan...bilemiyorum....cok zordayiiiiiiiim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Eylül 2013       Mesaj #149
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ener adlı kullanıcıdan alıntı

Kuzen dediğiniz zaman benim gözümde kardeştir hiç kardeşe aşık olunur mu? bence aklınızdan çıkarmalısınız ve onu kardeş gibi sevdiğinizi düşünmelisiniz.

o sizin kardeşiniz o yüzden onu aklınızdan silin ve kuzen kuzene aşık olmaz sadece çok sever kendinden bile çok
fgug - avatarı
fgug
Ziyaretçi
30 Eylül 2013       Mesaj #150
fgug - avatarı
Ziyaretçi
Yarın doğumgünüm.Kuzene aşık olmak o kadar ilginç,garip durum ki.Keşke hiç tanımasaymışım diyorsunuz keşke yoluma hiç çıkmasaydı.Helede farklı şehirlerde olmak o kadar zor ki.Yıllardır aklımdan çıkmıyor gözleri,gülüşü.Tam evlenilecek kız kalbi,duruşu...Eğer kuzenim olarak değilde arkadaşım olarak çıksaydı karşıma elimden gelen herşeyi yapardım onun için herşeyi göze alırdım ama aşık olduğunuz kız kuzen olunca olmuyor arkadaş olmuyor olmuyor.Açılsam olmaz Açılmasam olmaz ah be Karçiçeğim keşke buraya yazdıklarımı okusan sana bir kere karçiçeğim demiştim mesajda o ne ki demiştin Msn Happy yeşil gözlüm benim canısı Msn Happy Keşke seni unutmamın bir yolu olsa ama yok işte lanet olsun yok.